boli ma dusa.

Meretseger

Keďže mám presne ten istý problém - a to ešte nedokážem odolávať - tak ti nejak efektívne neporadím, ale prerušenie liečby nebol dobrý krok, zdá sa.
Liečila si sa ambulantne alebo v liečebni? A ak ten druhý prípad, pomohlo ti to?
Každopádne by to chcelo od teba viac informácií - ako dlho a dokedy si trpela sebapoškodzovaním, či máš aj inú motiváciu nerobiť to, než len to, že nechceš skončiť na psychiatrii...

J111

Tak to asi nebol spravny krok. Ak ma clovek nejaky psychicky problem, tak by to mal konzultovat s odbornikmi. Clovek moze ochoriet vselijako, aj psychicky.
Ty mas psychicky problem, tak nevahaj a vyhladaj odbornika. Bez liekov asi zit nemozes, lebo samu seba ohrozujes.
Ja sa tiez liecim a som tu, co na tom. Keby som to nepotreboval a liecil sa na vymysleny problem, tak by to bolo ine. Ale vymyslat si a tvrda realita nie je to iste.

Bulletka

Ak fakt nepoznáš príčinu tvojho stavu - smer psychológ, ak nie rovno psychiater... myslím si, že v tvojom prípade to inak nepôjde... len rob so sebou dačo, preboha! Žiješ len raz...tak sa vzchop a konaj