Netuším ako cvičiť - poraďte na zadoček a stehná.

Príspevok v téme: Netuším ako cvičiť - poraďte na zadoček a stehná.
GymClass

Poradíte mi cviky na spevnenie zadku (keď ja žiaden aj tak nemám ) a na spevnenie stehien? v mojom meste je fitko, ktore je však preplnené a ja tam nevkročím lebo sú tam len muži a pre ženy tam priestor nie je. Preto nejaké cviky kotré sa dajú vykonávať doma či vonku.Najradšej by som cvičila s nejakými pomôckymi, lebo len tak dvíhať nohy do vzduchu ma nebude baviť. V lete sa snažím veľa behať a dávam aj otázku či je vhodné na spevnenie zadku a stehien spining..? Ten totiž v mojom okolí je dostupný.
Ja som totiž chudá len nemám vyformované nohy a ani zadok. Takže vyzeram ako kysňa podľa mňa. A čakať vždy do leta na behanie to je take neúčelné. A ešte niečo, vpady či výpady a drepy- mňa pri tom strašne bolia kolená. A plávanie - naposledy som bola minulý rok a po tom čo som tam dostala mykózu - zďaleka sa plavárni vyhýbam. Takže občas mám pocit že som beznádejný prípad. Prosím poraďte ja som úplný ľavák čo sa týka cvičenia a tých vecí.

GymClass

a keď budem bicyklovať napr. na spinningu neschudnem zo zadku? mojim cieľom je totiž aj ten biedny zadok čo mám spevniť...

cappy_

daj si strabku...fithall.cz ...zaregistruj ssa...su tam uzasne poslinovacie cviky...a super sa mi vytvaroval zadok :) ....mas tam vsetko od zaciatocnikov po pokrocilych...dobra stranka

jogobella

GymClass - inak neviem prečo, ale ja tiež mam normalmu postavu, len by som chcela spevnit, a vraj na boky su super drepy ..ale mna tiež bolia kolena...
tak to behanie jedine alebo plus ešte si pozri nejake cviky na nete a tie cvič doma...