Svalova slabost

Príspevok v téme: Svalova slabost
ghospeeLY

pekny den prajem, moje problemi zacali asi 3 mesiace dozadu najprv som zacal pocitovat miernu unavu no nevedel som ze moze ist o nieco vazne trocha to zhrniem dokopy prve priznaky unava ktora bola kazdym dnom vacsia mavam obcas zasklby svalov a stracam vahu momentalne mam iba 47 kg 182 cm 19 rokov je pravda ze ani nejedavam vela ale zil som tak do teraz a neboli s tym problemi ptotom sa unava zmenila na svalovu slabost..uz dlhsie som v krku nieco pocitoval akoby hlieny nedavno som mal 1 den teploty a teraz tak trocha aj kaslem..som uz beznadejny :( momentalne nedokazem ani poriadne drzat hlavu mam taky divny pocit v svaloch na rukach nohach a krku a myslim ze ma mierne bolia...pri zaspavani mam v nohach pocit akoby som ich nevedel uvolnit...bol som na CT vysetreni od krku dole nezistili mi nic...na silvestra som si silno buchol hlavu mohlo sa nieco stat co by vysvetlovalo tieto priznaky ? a este k vysledkom krvi : vsetko v poriadku okrem gama globulinu ktory mam 16,6 maximum je 13.5 myslim dalej kreatinin mi ide trocha hore ale zatial v norme a clairance estime cockcroft co neviem ako sa menuje na sk lebo mam francuzke papiere mi ide dole mam aj tvrdu hrcku pod uchom ale myslim ze to je iba uzlina a je zvacsena inac mavam zimne ruky bieli jazyk problem s pamatou a sustredenim sa...chodieval som vzdy von aj ked na kratko ale inak som dlho presedel doma...uz neviem co dalej zijem za hranicami a nemam to take lahke :/ vdaka za pripadne odpovede :)

Lion8455

Mas biely povlak na jazyku ? Tak mas kandidu, pozhanaj si prokanazol a jedz ho na kila - pomoze to, potom zacnes aj priberat :) Unavu ti robi kandida :) a aj dalsie mozne problemy. Ale moze byt za tym i viac, ale biely jazyk nasvedcuje prave na kandidu.

alicia

To neurologické vyšetrenie by som ti doporučila najprv. Ak to bude v poriadku tak potom je to dôsledok celkovej životosprávy, výživa, pohyb, relax atď.

RNG

Nuz z buchnutia hlavy nei su napuchnute uzliny ani biely jazyk.
Takze mas nejaku nakazu v tele, skombinovanu s kandidou.
Tj musis zmenit stravu, od volnych cukrov a jemnych muk na celozrnne produkty, viac zelenin, orechov a olejnatych semien.
A zda sa, ze mas aj oslabene travenie, co je dovodom na stovky roznych zdravotnych problemov. Na travenie su potrebne kyseliny, enzymi, mikrovlakniny na cistenie a podporu probiotickej flory a samozrejme trochu probiotik. Pod trochou myslim povedzme 30 miliard, ktore sa musis v crevach za podpory mikrovlaknin rozmnozit az na 1 kg vahy, tj mnohotisoicnasobok, co je poctom 100 000 miliard, alebo 10 na strnastu.

to zaroven zvysi podstatne imunitu a moze potlacit aj kandidu aj ine mozne nakazy.Ak to nie je dost, musis brat nieco proti candide a inym mikrobom, dobry je napr roztok citricidalu, carvacrol z oreganoveho oleja, pripadne extrakt z olivovych listov a chaparal, co je dobre proti vzdy moznym viralnym infekciam, ktore sidlia casto v tele cely zivot a pri oslabeni tela sa prejavia skodenim zdraviu, najma na slizniciach, v peceni a na nervovych obaloch.

ghospeeLY

nepovedal som no... hlavu som si buchol na silvestra bez vonkajsieho zranenia trocha zabolelo a bolo v pohode myslel som si ze to nebude suvisiet s tym a priznavam lutujem ze som nepovedal co najskor pojem na vysetrenie ak som uz bol na CT teraz nedavno da sa ist este raz s hlavou uz bez kontrasnej latky ? lebo si myslim ze ta sa nesmie pichat casto....ono ja som si myslel ze to bude nieco s bruchom lebo v nedavnej minulosti som mal problemi

alicia

A CT hlavy ti nerobili? Mal si lekárom povedať že si sa silno udrel do hlavy. Neurologické vyšetrenie ti robili?