kupovanie dobierkou

Príspevok v téme: kupovanie dobierkou
hviezda01

..zdravim...som neskutocne rozculena...objednala som si z inzeratu mobil,ktory mi mal prist na dobierku...ked som konecne obdrzala balicek,tak tam sice mobil bol,ale nefunkcy,a nebolo tam ani to,co tam malo byt...ako nabijacka,sluchadka a podobne....taka som vytocena sama na seba,ze az....stalo sa aj vam niekedy nieco podobne?..co ste robili?.vrrrrrrr

hviezda01

lost-dakujem..:-)..keby to bolo v trnave,ver tomu,ze by som ti napisala cele meno a adresu...mala som sama na seba hrozne nervy,diky moc..:-)

hviezda01

fuha..som skor cakala,ze mi tu budete nadavt,aka som hlupa,co teda aj som,a uz to nikdy v zivote neurobim,ze by som takto nieco kupovala,a uz vobec ne z bazaru...ten dotycny je az od Roznavy a ja som BA...napisala som mu,ze mu to poslem naspat,ale zatial ziadna odozva...samozrejme adresu som si nechala....pravdepodobne ide o roma...kurva ciganska....pardon za vyraz

lost

Ale dobierka - peniaze nemozu byt na vymyslenej adrese, ci hej?
mozno ma len meno prave, to by slo.
ale tak na poste musia mat cislo obcianskeho preukazu a uz ho mame ;)

ano.

jeden detail k odpovedi system...
Ak aj tam je napisana adresa, co urcite je, moze byt komplet vymyslena, posta nekontroluje adresy ani mena na baliku...

Jednoducho nekupovat, alebo kupovat zo stranok kde maju uzivatelia hodnotenie a vysoky pocet prispevkov, ak sa jedna o bazar na fore

system

ked posielal na dobierku musel uviest svoju adresu. Ci uz tam uviedol svoju alebo nieciju inu kazdopadne kontakt nanho musis mat. Znamemu sa stala rovnaka vec, trocha sa mu povyhrazal ze to nieje sranda a ze ak nechce mat problemy nech posle peniaze spet alebo sa stretnete na sude a ak ma cas na opletacky tak nech caka ... a bla bla bla. urcite to nenechaj tak, nepodporuj takych ludi. Ak to nechas tak, spravi to niekomu inemu atd. Ak sa nezlakne alebo nemas nanho kontakt, informuj sa na policii a podaj trestne oznamenie rovno ;) drzim palce :)

GiovanniX

na dobierku pouzite veci nekupujem,kedze ich nevidim,ked novu vec z eshopu kupujem,tak som ako tak chraneny...
poucila si sa aspon,ze radsej si priprat a kup z okolia,alebo nekup vobec,alebo kup novy...

lost

podaj trestne oznamenie, alebo posli list nech ti vrati peniaze, inak ..

nic podobne sa mi nestalo, ale bol by som ochotny zaplatit raz tolko kamaratom, aby to za mna vybavili :) a toto by som mu povedal, tomu kto by ma ojebal..

roza

To vrrrrr je zlaté.
Snád niečo podnikneš! Mne sa síce nestalo nič také, len jeden jediný raz som tovar vrátila a obchod mi peniaze tiež vrátil. Nemáš takú možnosť?