neustale mam vytok , ake lieky zaberaju?

odpovedam

natusa, neumyvaj sa tak casto, potom si len odplavujes mikrofloru a narusas si pH, nema sa potom kedy a ako ustalit. Ked tak, umyvaj sa len s teplou vodou. Pripravky na intimnu hygienu paradoxne nie vzdy maju pH, ake ma mat zena. Sam gynekolog mi to zakazal. Tepla voda uplne staci a nic nenarusa.

natusa42

ja mám ako kedy výtok,ale väčšinou mám kyslý ....ale samozrejme niekedy z času na čas aj rybací ...:( ..problém je,že sa umávam každý den aj trikrát a stále to mám...nikdy som nemala úplne čisté nohavičky ..a dole som čistá stále...nemám to zase také "bazény " ...ako si myslíš ...

gg

Gynekológia je predsa veda, ktorá sa zaoberá nielen rodením, ale aj planovaní a gynekologickými ochoreniami. Verím, že Vám mladým sa tam nechce, nokoľko nemôžete prekonať ostych ale verte, neliečené infekcie, fluor (výtok) vedú aj k závažnejším ochoreniam a tiež k neplodnosti. Ako základ je treba užívať probiotíka PROBIO-FIX 2 tbl.denne. Vaginálna flóra by sa mohla upraviť, probiotiká môžu užívať všetci, zvyšuje imunitu a podporuje tvorbu tých \"správnych\" baktérií na správnom mieste!!! Probiofixom nemôžete nič pokaziť ale pozor, nezaberie uížavanie krátkodobé, kto má raz problémy musí užívať probiotiká nonstop....Preto veľa sily..a po mesiaci, iste človek spozoruje aj úľavu od výtoku...ale lekár je len lekár :o)

zvedav=Alex

Natusa, a ako zapacha? Lebo aj rybaco, moze ist o gardnerellu. Ak mas nebodaj aj ty fyziologicky vytok, pripominam ti Malinovu zmes ... Vraj jednej holke uplne zlikvidoval vytok, dokonca po 2 uzitiach. Musi byt krasny pocit mam cistucke nohavicky a hlavne cistu susku aj po celom dni a nie zakydanu od bielej gebuziny, ktorej sa podla lekarov neda zbavit. Evidentne sa aj da... Aspon u niekoho

natusa42

zvedavkyna aj ..aj toto ..ale samozrejme aj nabozenska otazka a vychova zohravala vela..a samozrejme aj to,ze ten vztah nema buducnost

geekygirl7

ibed ma 18 rokov,vytok ma 6 rokov, nezapacha, meni sa. Tipujem to na fyziologicky vytok, hlavne ked sa objavil ked mala +- 12 rokov.
Ale ku gyekologovi by som aj tak isla, vysetri ta, budes si na istom.

odpovedam

toto nepochopim, coho sa bojite? lekar vysetrenie berie ako kazdodennu rutinu, denne mu tam chodia chore pacientky. Budte rady, ze nemate skutocne komplikovane alebo smrtelne problemy. To 3-minutove vysetrenie vydrzite, ved vobec neboli... ak mate take zabrany, tak chodte k zene. Ale potom sa nestazujte, ked podostavate chronicke zapaly a ostanete neplodne...

natusa42

hm...ja mám tiež s tým problémy..používam rôzne prípravky na to...
a tiež mávam výtoky asi 5 rokov,ak nie aj viac ...vlastne odkedy mám menzes,lenže ja nemám vôbec hrudky,ja mávam biele až žlté výtoky zapáchajúce ...a na to je strašne veľa vecí ..napríklad canesten,alebo Multi-Gyn ten ja teraz skúšam,lebo tiež zatiaľ som nebola u gynekologa,hanbím a bojím sa...hm,ale asi ma to neminie,lebo mi nič nezaberá