Astrálne cestovanie - riziko?

Príspevok v téme: Astrálne cestovanie - riziko?
1kolka1

ahojte... nedavno somm o tom dost citala a zaujalo ma to...chcela by somm to skusit ale bojim sa ze sa mi nieco stane ...niektory pisu ,ze ked tam stretnes nejaku zlu bytost a nezbavis sa jej ,moze sa ti preniest do zivota ako nejaky smutok alebo problemy .. vazne ma to laka ,len sa bojim tohoto..mate s tym niekto nejake skusenosti ? od kolkych rokov sa to moze robit ? a este jedna dolezita otazka...ako sa vratim do svojho tela ?

dakujem za odpovede :)

ta3

GoFruit
mas pravdu, napisala som to, nevyjadrila som sa presne, chcela som povedat, ze Agartiovo poznanie je obmedzene a ze nie je tolerantny k nazorom a zazitkom inych (Ak niekto tvrdi, ze astralne cestoval, je to klamar, podvodnik a manipulator), len preto, ze ja taky zazitok nemam, nebudem predsa tych ktori ich maju nazyvat podvodnikmi a manipulatormi, co je fakticky vlastne aj obmedzene myslenie, clovek velkoryseho myslenia takto predsa nezmysla

Ovecka
:-)) to si cely Ty, tak Ty mas podobne zazitky, ale aj napriek tomu ich negujes lebo vies, ze to nie je mozne, negujes to pretoze sa to vymyka Tvojmu logickemu uvazovaniu, ja pripustam veci, ktore nasim mozgom nejde obsiahnut, duchovny svet je tak zlozity, ze nejde ho logicky popisat, my dvaja sa nezhodujeme, ja som idealista a Ty materialista, este sa Ta opytam, ked hovoris, ze vies, ze to nie je mozne, teda si myslis, ze uz vsetko vies?, ooo, to by bola mega trufalost, uz som to raz povedala, ze cim viac vieme, tym viac si uvedomujeme ako malo vieme, ale pravdepodobne nesuhlasis ani s tymto mojim (a nielen mojim) tvrdenim, no je to tak, dvaja ludia s opacnym svetonazorom si nemozu rozumiet, ale mozu byt tolerantni voci nazorom toho druheho, nie vsetci vidia svojho mrtveho dedka, ale aj ten co ho vidi, este nemusi vyhrat v sportke, plati to aj obratene, ten co nevidi svojho dedka po smrti moze vyhrat na sportke, co je ekzaktne moj pripad, nemam schopnost vidiet mrtvych, ale som vyhrala prvu cenu v sportke, o katastrofach, ktore spominas, sa sniva iba ludom so zvlastnymi schopnostami, nie kazdemu a teda ani nie pilotovi, skus sa aj Ty nad tym zamysliet, tiez si myslim, ze psy vidia duchov, ale pravdaze Ti to dokazat neviem, tak si zober napriklad orla, ten ma rozhodne ostrejsi zrak ako clovek, dovidi svojho zajaca z ovela vacsej vzdialenosti ako Ty alebo ja, alebo dalsi priklad o vacsej vnimavosti zvierat, pred zemetrasenim migruju z daneho uzemia a to je dokazane, kym nic netusiaci ludia ostavaju v budovach a su zasypani, moj stary pes sa bal burky a vycitl ju aj niekolko hodin predtym ako nastala, ked som ho nasla zalezeneho pod vanou, vedela som, ze burka nie je daleko, alebo sledoval si reakciu mravcov pred dazdom?, ak sledujes prirodu s otvorenymi ocami, vela sa mozes od zvierat dozvediet

agartio

Gofruit... skoda ze nieje stredovek.
Tam by tychto breatharianov hodili do hladomorne, garantujem ti, ze po tyzdni by si tam nenasla jedineho ziveho.

Inak je to dobry biznis...

0vecka

2 džejka ver tomu ze vieme vidiet ovela lepsie ako psy. Inak nechapem ako mozes len tak prehlasit ze psy vidia duchov.

GoFruit

Agartio prsim ta vysvetli mi preco si myslis ze breatharianstvo je podvod. Prosim, mna breatharianstvo velmi zaujima.

0vecka

ja sa zase zamiesam. Myslim ze vecsina ma mimotelove skusenosti ale ani jeden nemoze nijako dokazat ze to neboli len halucinacie. Ja mam tiez podobne skusenosti ale viem ze to jednoducho nieje mozne. Ak by to tak bolo preco potom vsetci vidia svojho mrtveho dedka ale nikto nevyhra v sportke. O katastrofe sa sniva ludom ktory jej nemozu zabranit a nie napr pilotovi lietadla ?

Skuste sa nad tym zamysliet.

džejka

Ak tvrdíš že duch svätý existuje, ako môžeš tvrdiť že ľudia nedokážu vedome astrálne cestovať? Súdiš to z toho že čo nevidím tomu neverím,ale ani ducha svätého nevidíš, a podľa mňa osobne celý Boh,cirkev aj duch svätý a neviem čo sú blbosti na oblbovanie ovečiek ako si ty. Určite existuje dobro a zlo a duchovia, nadpozemské bytosti. Ale žiadny duch svätý a nikto kto riadi celý svet, niečo také ako boh. Nadprirodzené veci existujú,ale my o nich nevieme lebo ako správne poznamenali ľudia v tejto diskusii sme príliš nedokonalí na to aby sme ich videli. Napríklad psy vidia duchov. Astrálne cestovanie je stav duše ktorý sa dá dosiahnuť vedome. Niekomu to ide ťažšie a niekomu ľahšie, ale keby si to skúsil som si istá že by sa ti to podarilo. Každopádne keď budeš presvedčený že nič také neexistuje, je jasné že sa ti to nepodarí. O tom je napríklad film The Secret, skús si to pozrieť. A nezabudni poznamenať že aj to je iba manipulácia a výmysel:) Astrálne cestovanie je nebezpečné, ale zároveň fascinujúce. Skús sa nad tým zamyslieť.

ta3

Agartio
teraz som na rozpakoch, ci Tvoj dlhy predposledny prispevok patri mne, ale predpokladam ze ano, lebo hned nasleduje za mojim po tom, co sme chvilu spolu debatovali
kde prosim Ta hovorim, ze mas obmedzene myslenie, ak nemas ziaden zazitok a nic o tom nevies?, ak si precitas pozornejsie co som napisala tak zistis, ze nikde. Hovorila som, ze nase videnie a nas sluch su obmedzene, co je teda fakt. Tvoj posledny odstavec nema nic spolocne s tym o com debatujeme, astralne cestovanie nema nic spolocne s logikou, nase mozgy nie su na takej urovni, aby vsetko obsiahli a vsetkemu rozumeli