Prečo je to tak?!??

Príspevok v téme: Prečo je to tak?!??
sun559

Prečo chlapci ktorí sa mi veľmi páčia o mna neprejavia žiadny záujem, a naopak chalani ktorí sú mi totálne nesympatickí, ma neustále otravujú...som z toho velmi smutná :(
už mám 18 rokov a ešte nikdy ziadny vztah :((
Ale ja fakt neviem, kde robím chybu...
Prečo nemôžem mat toho svojho vysnívaného?

zdradca

najhlupejsie co je tak je vysnivat nejakeho princa.
Ak mozem poradit v zasade plati medzi nami chalanami. Nikdy si nehladaj krasavca ten ta bude podvadzat bude si stale dokazovat ze je ziadany a ako lovec je prenho vzrusujuce lovit si stale inu zenu,ale nikdy do vztahu sa hrnut nebude a ty budes len dalsia srnka co sa mu podarilo ulovit na jeho ostep
skaredy skor menejatraktivny muz si je vedomy ze sa onho kocky ci zeny nebiju tak to kompenzuje tym ze partnerku ak ma tak je prenho bohyna a nepozera ne jej vzhlad ci ine nedostatky,no pre neho je ona stred vesmiru ak vies co myslim,no problem je ze je hamblivy ci ma ine minusy a musis si ho ty ulovit,necakaj ze on bude ten lovec
ty nerobis chybu,len uber so svojich snov a ver ten co sa ti zda neatraktivny ta bude na rukach nosit
a kasli na okolie ak si vy dvaja porozumiete a najdete spolocnu frekvenciu je to prvy krok a dalsie veci pridu casom
dnesna doba a hlavne telka len chrlia,ak niesi pekny ci uspesny nemas sancu vo vztahu ci v zivote,a vnutro cloveka sa vytraca,ale nie vsetko co sa blisti je zlato, ak ma rozumies,tak je to aj pri hladani svojej druhej polovicky

sun559

panFajka
ako môžes len tak tvrdit ze som skaredá?? ved si ma nikdy nevidel..!!
A nie, ja si nemyslím ze to je ten dôvod, keby si len vedel kolko ludí mi povedalo ze som pekná, sympatická..(no ale nechcem sa vychvalovat)

sun559

panFajka
ako môžes len tak tvrdit ze som skaredá?? ved si ma nikdy nevidel..!!
A nie, ja si nemyslím ze to je ten dôvod, keby si len vedel kolko ludí mi povedalo ze som pekná, sympatická..(no ale nechcem sa vychvalovat)

kafe

neviem, prečo to tak je, ale jednoducho to tak je. Aj ja to zažívam. Chyba to neni, to sú paradoxné zákony života. Asi. Keby to bolo naopak, že sa o teba zaujímajú všetci, ktorí sú ti sympatickí, nevedela by si si vybrať a bola by si zase len sama (rovnako ako teraz). Ono to, prejde, neboj a jeden taký, ktorý ti bude sympatický a ty jemu tiež sa nájde.

panFajka

nikto to tu nenapisal ale kazdeho to urcite napadlo ze dvovod preco o teba nemaju chlapci zaujem je ze niesi pritazliva podla mna si urcite skareda

sun559

panFajka

budes sa cudovat,ale áno mam 18, možno je to fakt čudné ako nad tým rozmýlam, ale opakujem,, ze je to asi preto (nie asi, ale urcite) ze som este NIKDY ziadného chlapca NEMALA!!!!