Ako sa zbaviť závislosti na niekom? Som vážne na ňom závisla?

Príspevok v téme: Ako sa zbaviť závislosti na niekom? Som vážne na ňom závisla?
macik

ľudia,mám dosť veľký problém...

som závislá asi na mojom priateľovi,viem,že vzťah s ním nemá budúcnosť,viem,že je všetko zlé,čo môže byť,viem,že on je hrozný priateľ,človek a pod,neváži si ma,ani nič...

ale ako sa mám od neho odpútať ?toto všetko ,viem,uvedomujem si to,viem,že by som sa nemohla nikdy zanho vydať,lebo by maa zničil,ale ...ako teda je možné,že stále ma k nemu niečo ťahá ?a stále mám potrebu byť s ním,stále mám potrebu mu volať,písať ...ked viem,že mi to len škodí ?poradte prosím....čo robiť so sebou ?:(:( lebo som už vážne v koncoch,ani to nechcem ..a robím to ...ľudia,prosím poradte...

to vážne som nanho tak zvyknutá,za tie roky čo som s ním?alebo čo ?ako si mám odvyknúť ?naozaj je láska droga ?

máte nejaké skúsebnosti aj by s takým niečím?

wurva

viem priblizne ako sa citis.. vsetko co si opisala som zazila tiez... a takisto to trvalo skoro 2 roky... nakoniec sa mi nastastie podarilo nechat ho tak... no dllho, naozaj nepomerne dlho, na to ze sme spolu boli necele dva roky som po rozchode na neho myslela..
je to tazke, sama to zrejme nezvladnes... potrebujes dobru kamaratku/kamarata... ja som tiez taka viacmenej samotarska...a pri nom som nemala ziadnych inych kamaratov, vsetkych som sa vzdala, na ineho chalana som sa nedokazala ani pozriet...
ak mas zaujem a potrebujes niekoho aby ti to dlhodobo pripominal a vypocul ta..poradil... ponukam sa.. mozme si chatovat...mozes mi tu nechat email, alebo skype, icq,.. a ozvem sa ti

macik

sme spolu dva roky :(:(:( !!! ved to ženy,že dva roky...a viete ..je mojou prvou vážnejšou láskou,viem,že to nemá význam,ale ľúbim ho :( lenže ten vzťah ma neskutočne ničí:( ale neveravím .-mali sme nádherné obdobie,ktoré sa mi stále premieta v hlave,lenže ...som proste na nom závislá :(:( nedokážem sa pozrieť na nikoho iného,plačem ,ked ho nevidím ,som zúfalá z toho ...kamošiek veľa nemám.,on ma úplne ovláda,viem ,že by mi pomohol iný vzťah,zúfalo po nom túžim,lenže zase človek akoi ja si veľmi nemôže vyberať chalanov,som pre nich neatraktívna....
zvyknutá som nanho až príliš,samú na to štve,chcem sa odpútať ,ani neviete ako veľmi,lebo viem,že ma ten vzťah zabíja..on mi privodil veľa zdravotných i iných problémov,ale nedokážem to ,som príliš slabá ..neskutočne slabý človek :(

baby,preboha,ja neviem,čo robič,..rpzmýšľam ,že jediné riešenie je odísť cez leto do iného štátu kdesi ....lebo viem,že tu sa od neho neoslobodím

jaja2567

no to poznám ...musíš sa od neho odpútať ....naozaj chodˇ niekde s kamoškami a tak alebo s ním dlhšie nebuď a možno ťa to trošku prejde ....ale najlepšie bude ak si hneĎ tajne začneš hľadať nového partnera ....potom keĎ to bude vážne rozídeš sa s terajším a pokúsiš sa o nový vzťah ....mne pomohlo jedine toto :)

suesue33

presne lilianka5 dala dobrú otázku.. koľko ste spolu.. podľa mňa tiež je to presne o tom, že nie že závislá na ňom ale si si zvykla do neho .. podľa mňa by si sa mala niekde odpútať s kamošky.. zájsť do baru na malý drink. na nejakú malú dámsku jazdu.. proste preč od neho... podľa mňa sa dá na takého človeka zabudnúť.. je ťažké ale musíš proste musíš.. a premýšľať o tom, o čom naozaj skutočný vzťah je.. že tám má byť úsmev, radosť šťastie.. a nie plač hádky .... o tom človek nech myslíí!!!!!! tak sa ho nedrž lebo je to chrapúň ak takto dokáže ničiť holku!! zbytočne sa nad ním trápiš.. len samu seba ničíš.. ukáž mu ako vieš byť bez šťastna!!!! a potom ti bude len závidieť!!!!