Fialové žilky na nohách

julča

akože neuverite co mi pomohlo..taky cerveny krem od garnier ale nije v takej okruhlej akokeby miske ale normalny jak telovy krem....s vytazkom z javorovej miazgy...mne to zacalo hned ucinkovat...ja mam takye fialove zilky pri kolenach a pomaly mi miznu...takze ked to este spojite aj s pohybom alebo nejakym cvicenim tak by to mohlo dore dopadnut..:)..vela stastia..a najlepsie je to puzivat kazdy den vecer ked idete spat abo tak..majte sa:))

vikuska

Ja to mam tiez dedicne uz v mladom veku. Bola som si ich odstranovat laserom v dermatologickom centre, ale je to dost drahe a cievky aj mi tak uplne nezmizli a tvoria sa znova, takze mozno skerotizacia by bola lepsia. Cena vtedy bola asi 100sk za jeden pulz, takze dokopy som za 2 sedenia platila okolo 5000 + vstupne vysetrenie.

julca

ja mam 14 rokov a zo zadnej strany noh pri kolenach mam dost takych cervenych ziliek ktoru su dost vidiet.kvoli tomu nechem ani nosit kratsie nohavice.neviete mi nejak pomoct??..prosiiiim...

žužužu

ten krem pomôže asi tak ako krém na vrásky takže nijak, pokiaľ si dáš spraviť sklerotizáciu rátaj s tým že sa ti to po čase opäť objaví na inom mieste.Tieto zákroky sa robia najlepšie v zime pretože nesmú prísť do styku so slnkom.Je to väčšinou genetické

RNG

proti vystupujucim zilam na nohe, ktore sa postupne zmenia na krcove je treba casto si vykladat nohy vyssie, ako telo,nosit stahujuce pancuchace, ktore nedovolia zilam vystupovat na povrch, cistit si cievy lecitinom a jest vela antioxidantov na pruznost a regeneraciu ciev vseobecne.

sabuliq

mám 16 rokou a objavili sa mi fialové žilky na nohách..zatial mi ich vidiet len málo ale bojím sa že vekom to bude vidiet viac...ako sa ich mám zbavit??

kikuska

ale da sa toho uspesne zbavit kremom od avonu ANEW krem napopraskane zilky s FC 15.je ucinny za7 dni dokaze zbavit nohy neprijemnych zilok....skuste

neznáma

ahojte, ja mám ten istý prblém s cievkami na nohách, čo je podla Vás lepsie sklerotizácia, alebo laser?dakujem