Manželové kamarátky

Príspevok v téme: Manželové kamarátky
angie30

Ahojte vedel by mi niekto poradiť, čo mám robiť s manželom a hlavne so sebou. Manžel má kamarátku s ktorou si vraj velmi dobre rozumie vypisuje jej sms, v ktorých ju oslovuje miláčik, láska,...pomáha jej riešiť jej osobné problémy. Je to naša poradkiňa z AXI, takže kým sme založili všetky poistky dosť často sa s ňou stretával. Ked som prišla na tie sms začala som mu to vyčítať , že o čo mu ide čo s ňou má. On tvrdí, že je to len kamoška, že si s ňou dobre rozumie a že ja som manželka tak mňa nedokáže brať ako kamošku a riešiť so mnou niektoré problémy. Ked sa pohádame tak jej vypisuje sms, vyvoláva jej.Čo si o tom mám myslieť, alebo ako to mám riešiť?

[zruseny17]

no v prvom rade si ty sama musis ujasnit co vlastne chces a co od manzela ocakavas...nemozes cakat ze ti niekto poradi-kazdy ti len povie svoj nazor-niekto by to netoleroval vobec a niekomu by to mozno ani nevadilo...
cize sama si v sebe sprav jasno,co ti vadi na manzelovom spravani,do akej miery si este ochotna mu taketo spravanie tolerovat a potom sa s nim porozpravaj,povedz mu pozri,vadi mi to a to,citim sa pri tom takto a takto...povedz mu ako si ty predstavujes dalsie spolunazivanie a ci je ochotny sa zmenit...
vas vztah je len o vas,aky si ho spravite taky bude,je to len na tebe:)
prajem vela stastia:)