Úzkosť

misiak

ved o tom je uzkost tati.
uzkost dostane clovek co nieje spokojny zo zivotom.telo a mozog sa brani lebo chce inu cestu.
mne ked je blbo tak si pomyslim na ludi ktorym e ozaj blbo a vtedy to prejde :)
clovek to je zaujimavy tvor a ma obrovsku moc

tati

jeeej misiak!musime prist na to ako tie blbe pocity zazracne vymenit za dobre!!!ja si stale opakujem aka som stastna a ako si vychutnavam pokoj na dusi,ale obcas mi to uz je aj smiesne:-)tome a nenapadne ta niekedy,ze co ked nam telo dava najavo,ze toto nie je ten spravny partner?ja sa obcas pristihnem s myslienkou,ze co ak ja ziadnu uzkost nemam a je to len o tom,ze moje telo mi ukazuje,ze toto nie je spravna cesta?

misiak

adka a mna si nespomenula :D
caute vsetci.
akoze sa mame? ja uz som par dni bez AD a nehovorim ze mi je uplne fajn,ale nieje mi horsie ako s AD.
mam prdpisane nove AD ale nechce sa mi do toho pustat.obcas pride taky blby pocit,ale rozmyslam ako spravit krok k uplnemu vylieceniu.ako sam seba presvedcit navzdy ze mi nic nieje.
mne v podstate nic nieje ale obcas si nahovorim ze som chory a zrutim sa :)
ale vzdy to prejde.tak fakt neviem.este musim porozmyslat :)

adka000

A inak kde ste vsetky ????Tanicka , Zuzanka Katuska a ostatne ja neviem mozno ze uz je kazdej z vas dobre ,to by bolo fajn .Dnes som si kupila Magne B6 tak uvidim Musimm bojovat s tou mrchou!!!Caute

zuzanka65

Ahojte, chcem sa pridať k Agaven, pekne ste to napísali, Miloš , Tati. Nemám čo dodať, je to k téme, možno pre nás, čo nemáme tieto skúsenosti je to zaujímavé. No nič, každý máme svojich démonov, svoje starosti, čo nám úzkosť spôsobili.
Už som viac razy čítala na nete o tom, že keď má prísť atak, tak si ho treba vychutnať. Ja ataky , také tie ozajstné, čo som mávala na začiatku, teraz už nemám, ale keď mám zlý pocit, alebo strach, tak to tiež skúšam, také že, "no už je to zas tu, tak poď". Je to sranda, nikdy sa nič hrozné nestane. Píšem vám to preto, že tu viacerí hovoríte, že chcete byť znovu ako predtým, že sa z toho chcete dostať,že musíte bojovať. OK, kto by nechcel, lenže podľa niektorých ľudí, netreba s tým bojovať, to nás udržiava v strese. Možno sa mýlim, veď ak je niekto v takom stave, že sa ide zblázniť, že čo sa to vlastne deje, asi ťažko si bude vychutnávať atak, no neskôr, keď už vieme o čo ide a máme za sebou už aj dobré obdobie, možno by stálo za úvahu skúsiť aj niečo iné, napríklad toto o čom píšem a síce nechať ten zlý pocit prísť a nebojovať s ním. Údajne je potom ten zlý pocit, alebo atak čoraz slabší až sa celkom stratí. Ja sama to nemôžem celkom potvrdiť, lebo vždy keď sa objaví niečo podobné ataku, strach alebo zlý pocit, tak to aj rýchlo zmizne. A možno práve to je to o čo tu vlastne ide, že to je ten dôkaz, že to funguje. Ak chcete skúste to .
Prajem všetkým pekný večer.

TOME

...a aj teraz je mi mizerne.... ale uz to ustava... na stole mam polozeny frontin.. ale nechcem ho brat.. lebo myslim ze to neni zatial az take strasne... celkom sa to zmiernilo.. Som zvedavy co mi povie v pondelok psychologicka..

TOME

ahoj tati.... dnes som zazil nieco podobne.. tiez som bol so svojou priatelkou .. a tiez prisiel ten pocit.. ten ze s nou nedokazem byt :( nenavidim to... Na zaciatku som sa bal ze to je skutocne... ale neni .. pretoze to tak citim len ked to na mna pride! ... nenavidim to!

agaven

ahoj tati vydrž ja som bola v nemocnici a tu neznasam a depka nic zaujimave ale inak no dobre len som zle spala a kontrolovala dceru ale dobre mi je dnes daka bohu držte sa

tati

ahoj sunie,ahoj agaven!ja budem musiet mojho hypnoterapeuta poziadat aby sa ma este nevzdaval:-)este stale mi kedykolvek prejdu telom take tie zvlastne pocity az si myslim,ze uz to zase zacina.vcera som v praci mala trening a to znamena komunikovat v anglitcine pred dalsimi 20 ludmi,tak mi zacinala aj triaska,ale snazila som sa to preddychavat a pomohlo.a vecer som opat dostala pri priatelovi pocit,ze s nim nedokazem byt a prestala mi chutit vecera.chudak,uz je z toho na nervy aj on!