Úzkosť

kachitaa

ahojte, posledne sa nejako neozyvam, vela sportujem, chodim do hor a lyzujem a vecer nevladzem ani vecerat. velmi mi to pomaha a pekne sa regenerujem, dokonca mi prisla aj knizka od Praska : Uzkost a obavy. A chystam sa nou tiez preluskat.
Dnes som na sedacke dostala mensi zachvat a pekne som ho prekonala. podobne aj na ceste domov autom. V podstate pokial nemam pravidelnu stravu, lahsie sa mi dostavia uzkosti. Teda tymto by som chcela popohnat aj vas k pravidelnej a hlavne vyvazenej strave.
Ja mam aj velku radost z mojho psika, tiez mi pomaha svojou pritomnostou.
Mozem povedat, ze som stastnejsi pripad, lebo lieky mi pekne zaberaju a nemozem povedat, zeby som niecim trpela. A vsetkym tym, co liecba nepomaha, by som poradila vydrzat a po pripade zmenit a hlavne sa nebat zmenit. Liecba vie pomahat ale pokial nebojujeme aj mimo nej, zvykne sa vratit tato mrcha aj s nejakou kamaratkou. A je to tazsie o to, ze v case ked sa mame dobre a sme kvazi zdravi, malokto je dostatocne zodpovedny a predvidavy na to, aby pracoval na svojom dusevnom prerode a zbavovala sa nespravnych psychickych navykov. ja sama mam s tym problem a musim bojovat a premahat sa, jedine co mozem vyzdvihnut je pozitivne myslenie.
onedlho sa vraciam do spanielska, tak vam budem prispeivat pravidelne kazdy den :)

tatiana26

TOBI cipralex som tolerovala maximálne dobre, fakt žiadny problém...síce, trochu znížená chuť na sex, ale nie veľmi :) Hoď si to do googlu ten autogénny, to bude rýchlejšie a jednoduchšie. Ale to nechaj tak a uvidíš

tatiana26

KATKA30 ako je možné, že stále berieš toľko anxiolytík? Ak ti je lepšie - a to ti je - tak ich rozhodne začni vysádzať

tobi

jaaj TANICKA,aj ja si myslim,ze som v dobrych rukach..ten serlift mi zaberal niekedy..ale teraz sa mi zdalo,ze to neni ono, no a nova doktorecka mi zmenila na cipralex,a je velmi zlatunka mam z nej fakt dobry pocit..ty si nemala ziadne tazkosti pri cipralexe,myslim ci ti nebolo zle? a ten autogenny trening bude preplacat poistovna..uz sa na to tesim, ale tiez velmi neviem co to je? pilates som zacala cvicit uz asi pred pol rokom asi par mesiacov, no potom som sa na to vykaslala,teraz sa chcem k tomu vratit..

tatiana26

TATI tá kniha je drahá nejako...poznáš ju? myslím, že či je dobrá?

SUNNIE ty už neberieš žiadne ádečká? fakt? a ako si na tom? zdá sa, že gut..

TOBI a ty cvičíš už aj pilates? no parádne...

tatiana26

TOBI božinko hrozne sa teším, že máš konečne dobrú doktorku...asi ti serlift nezaberal...ja som kedysi brala cipralex, je veľmi dobrý a dobre zaberá, niektorí aj odtiaľto ho berú. Autogénny tréning je výborná vec, len na to chodievaj, to sa mi páči od tej doktorky takáto ponuka. A zadarmo? TATI to, čo si popísala nie je tak celkom autogénny tréning, iba forma relaxácie:)KATKA ty trdlo, určite nemáš schizofréniu, to čo ťa napadá za hovadiny...len si z niečoho riadne rozhodená a preťažená...schizofrenik si neuvedomuje, že niečo nie je v poriadku...

adka2001

No vidis Zuzanka mala si ty radsej oddychovat.Ja som tu mala mojho 2 mes.synovca robila som pestunku .Ale bolo to fajn len ma boli zas ten chrbat.No idem bpod sprchu a volaco pozrieme v TV.AHOJKY DOBRU NOC