Myšlienky na samovraždu

opaksveta

Krasomil - uplne krasne si to napísal..
Velmi Ti dakujem, ako aj Vam všetkým, čo mi tu píšete..

Krasomil, - povedal si, že vieš čo je to citit nenavist voči sam sebe, koli ostatným ..
čo trápi teba?

Meretseger

Hej, Krasomil, krajšie sa to ani nedá napísať. Tleskám:)
Potom to síce niekedy skončí tak, že som natoľko tvrdá, že sa desne dorežem, než aby som sa ľutovala - pretože v opačnom prípade by som sa, to viem - ale tak... ehm... účel svätí prostriedky? Nie, to je už opäť extrém.
Každopádne, plne s tebou súhlasím.

Krasomil

Taky se tak někdy cítím, ale pak to nesnáším, protože je to ubohost a jenom brečení nad sebou. Snažte se být osobnostmi a i když vám život vráží jednu facku za druhou, tak když se zamyslíte, tak si za to můžete nakonec sami. Buďte třeba zatvrzelí, tvrdí, ale nelitujte se. Že člověk nic neví a je k ničemu, za to si může sám a má dělat něco, aby se tak necítil. Na ostatní se vykašlete, vím, co je to cítit nenávist sám k sobě, musíte přesvědčit sami sebe, že k ničemu nejste, neohlížejte se na ostatní. Já s tímhle bojuju taky, abych se měl aspoň trochu rád.

lost

mas jednu vyhodu, ktoru by ti nemalo ludi zavidelo..
neviem ako to nazvat, ale ak je niekto "dole" tak moze ist "hore" :)
a to je ta vyhoda ...

tak sa jej chop :P

ahoj001

Aj, PC... s tým sa dá začať hocikedy, ani ja nie som nejaký king v AJ ale som si povedala že od septembra idem skúsiť zase...Som večný začiatočník ale nabrala som odvahu a idem zase, dúfam že mi vydrží vytrvalosť a chcem dobre vedieť po anglicky, jeden jazyk už viem takže si myslím že by som sa naučila aj druhý...nemôžeš hádzať flintu do žita ako sa hovorí a učiť sa...

lucky84

takych ludi co sa chcu zabit ju vela!!!
aj ja tam patrim, vcera som sa chcela normalne obesit. Kazdy ma nejaky iny problem, a kazdy sa s tym inac vyrovnava.

opaksveta

anjelik - dakujem. No ano, najvačší sudca seba samej som ja sama.
Ašak aj ludia, ktorý vidia, že ,,neumím,, ma možu súdiť, resp. myslieť si svoje..že aka som len hlupana a pod..
všeobecne veci som myslela napr, PC, Aj..atd...