Ako ochorieť pred písomkou?

J111

Ona ta tu pisomku aj tak necha napisat:D Ibaze neskor. Vsak ked povies, ze mas hnacku, tak ti uveri.
Mne povedala sestricka, ze musim vybrat cely endyex:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Asi aby nezostalo niekomu inemu:DDD

natusa42

J1111 fuj,ake nechutne,ze sliny si davali do ust a ze gymnazisti ..ale aj nasi ..zase kaslu na seba

no do zajtra ?to je fest pruser :D:DS tak ti poviem,mila zakladatelka diskusie ..lebo to do zajtra by nevykuzlil ani carodejnik,kebyze aspon v taky piatok to napises....normalne,chod von v kratkom trocku,zmokni,maj mokre nohy ,poriadne mokre,a daj si do toho nanuk ..a zarucene budes lezat do par dni ,ale takto co uz ..nic :D musis pretrpiet pisomku ...heh,nemala si sa ulievat :D

ander

manušik nič si z toho nerob a pekne choď do školy na písomku, ak nie si úplne dutá možno ti aj sadnú otázky ale každopadné potrebuješ dostať takú minifacku od života a trebárs aj rupnúť, čo je vlastne príležitosť začať robiť veci inak ako predtým. takto sa problémi neriešia ale len tlačia pred seba a hromadia na jednej kope. pravdepodobne nad mojím príspevkom ohrnieš nos ale to len z toho dôvodu že s tebou šváce puberta.

prajem veľa rozumu :)

ander

manušik nič si z toho nerob a pekne choď do školy na písomku, ak nie si úplne dutá možno ti aj sadnú otázky ale každopadné potrebuješ dostať takú minifacku od života a trebárs aj rupnúť, čo je vlastne príležitosť začať robiť veci inak ako predtým. takto sa problémi neriešia ale len tlačia pred seba a hromadia na jednej kope. pravdepodobne nad mojím príspevkom ohrnieš nos ale to len z toho dôvodu že s tebou šváce puberta.

prajem veľa rozumu :)

Meretseger

Tvár sa, že s z ničoho nič mániodepresívna a prespi v depresii pár dní :D Teda naoko, v skutočnosti sa uč pod perinou :D
Ruku na srdce, raz som to tak urobila :-[ :D

vsevedka

manushiq,o boze, to je prianie-horucka 39C a co keby si fakt ochorela ale tazsie a na dlhsiu dobu ako si ty planujes, vsak by si mala este viacej dohanania uciva

vsak, ale ty nepotrebujes ani PN, teba moze ospravedlnit aj rodic pre chorobu do 3 dni, ale napisat na 1-2 dni pre osobne, ci rodinne dovody, cestovanie..

otazne je, ci ti to niektori z rodicov podpise, alebo zariskujes sama

a inac, vsak ja ta neodsudzujem, proste mozno patris k tej skupine studentov, ktori sa ucia az pod stresom, tak vyuzi tu dobu, co budes doma a rychlo sa douc, vyuzi to, ze zavolas spoluziacke a zistis, z coho pisomka bola a doucis sa to, hoci rovnaku pisomku ti profak asi uz neda, ale urcite ta aspon doskusa..

manushiq

to je sice pekne, ale aspon budem mat dalsich par hodin na to, aby som sa naucila. bez toho, aby mi kvoli siestim hodinam naraz praskla hlava...

renushik

toto je zdravie.sk, tu sa radí ľuďom, ktorý chcú vyzdravieť a nie ktorí ochorieť :), tak tak, naschvál ochorieť je samo o sebe choré, kvôli pohodlnosti alebo lenivosti učiť sa, si poškodzovať zdravie to už fakt len tu ospravedlnenku si vybaviť, je to zdravšie... myslím, že nikto nemá rád písomky, ani ja som nemala rada a neznášala som ich popravde, ale nikdy som sa neulievala, lebo za prvé ) učitelia nemali nikdy radi žiakov, čo príliš vymeškávali , b) je samozrejmé, že by ma to počkalo, čiže je to len odsúvanie nutného, a predsa čím skôr spravíš nevyhnutnú vec ktorú odkladáš, tým máš lepší pocit... tak aspoň si to pozri nejaké hlavné body a príď tam, dačo už hádam napíšeš..