4 mesiace

Lunam

z mojej osobnej skusenosti na zaciatku pomaha to, ze ta stale niekto kontroluje, je furt s tebou a schovava pred tebou potraviny. Jednoducho ako ked ta poslu na psychiatriu, len takto je to niekto blizky. Moj priatel si kupil trezor a tam si vsetko zamyka. Mne pomohlo to, ze som si stanovila presne casy jedenia a jedla som iba o deviatej, jedenastej a stvrtej... telo sa naucilo, ze dostane jest iba v tieto casy. Mozes si zvolit aj viacej casov za den.

wowowa

je to tazke zakazat si to , i ked parkrat sa mi to uz podarilo ,ale to len asi preto,ze som nemala inu moznost
Ale chcem to dokazat, musim!

nepoviem.

aj ja mam PPP ale nikdy som nevracala, mam paniku z vracania a v zivote mikdy to nechcem ani keby co bolo...aj ked som chora a napina ma tak robim vsetko preto aby som nemusela vracat
baby, nieje zaciatok odnaucit sa to? aj ked mate nutkanie vyvracat vsetko tak si proste zakazat, ak ste sa prejedli tak to moze byt taky trest pre vas, ze kvoli tomu teraz to nepojdem vyvratit ale uzijem si "plnost" iked priberiem ale nemala som sa prejest...ci to sa tak neda? neviem len rozmyslam ze ako by sa dalo zacat aspon s tym ze prestanete vracat - podla mna to je rpvy krok

wowowa

zacalo to tym,ze som chcela schudnut .. nikdy som nebola tucna, vzdy som mala vahu podla bmi - v norme . Oblecenie som si kupovala velkost 34-36
Teraz si uvedomujem,ze si robim zle, ze to uz viac nechcem ,a ze sa toho chcem zbavit sama,takisto ako som aj sama zacala .
Neskutocne zle sa koli tomu citim,vycitky..atd
A zistila som , ze schudnut dokazem aj inak,kedze sport milujem , a mam nanho cas aj popri studiu . len neviem ako zacat s tym koncom :-( ono je to totiz niekedy silnejsie ako ja