Mozem byt v tom?

Príspevok v téme: Mozem byt v tom?
Verca90

Caute baby, vo februari som mala prvy a posledny pohlavny styk-samozrejme sme pouzili kondom. Samotny akt bol neskutocne bolestivy a aj som trochu krvacala a bola som par dni"mimo". Menstruaciu som dostala uz 2x-na cas na 27den. Avsak teraz mi meska.Zacina mi z toho lepit..Stale sa sledujem a psychika mi neskutocne pracuje... Mam 22rokov a 43kg....Momentalne som mimo SVK...a strasne sa bojim...Viem ze menzes je mozne dostat aj ked ste v tom a preto sa bojim ze som prave ja ten pripad....

petra7524151

Mohla by som otehotniet ak som mala ejakulat na ruke a potom som si ho utrela do mokrej travy a trošku do rifli tak asi o 10min sim šla cikat a mam pocit že som sa z rukou dotkla pošvy ? prosim rychlo odpovedzte

Maoam

aspon neklam, jasne, ze si to ty

tehotna s najväcsou pravdepodobnostou nebudes, ale mas sklon k OCD a zrejme si perfekcionistka, nemas nahodou aj PPP, bol by to dokonaly obraz, ako z ucebnice

dana660xz

ajajja to je ale nahoda, ako keby si myslela, ze teraz na druhy krat je poradi niekto nieco ine.... jasne ze to nie je ona! to je ina!!! :) moja kup sitest a uvidis.

bazalka

Ak si mala menzes 2x po sebe a bol taký ako obvykle, tak tehotná nebudeš. Problém môže byť aj v tvojej váhe, nepíšeš, koľko meriaš, ale v 22 rokoch vážiť 43 kg je dosť málo. Ja meriam 164 cm a keď som sa dostala na 47 kg, tak som menzes nemala. Keď som pribrala, aj menzes prišiel. Ale samozrejme môže byť príčina aj inde: hormóny, cysta a pod.