Ako vybrat piercing z nosa??

peta111

..ja som mala na zacitku tiez ten zakruteny a neskor, ked sa mi nepacil, tak gulickovy.... ja som si ho nevytahovala, piercing nie je hracka, nemalo by sa to..tak som s nim len tak tocila...a ked som ho nadobro vytiahla (mala som 22, piercing v nose 4 roky, ale uz bolo na case byt dospela:)), tak jednoducho nasilu...bola aj krv, ale o tyzden ani nebolo na nose vidiet, ze najaky piercing tam bol :)

diamant19

tak vacsinou len tak troska povytiahnem nech viem ze je ta dierka v pohode ale tak samozrejme ze si ho aj vytahujem asi kazdy druhy a niekedy aj kazdy den aby som si ho vycistila :) ja mam dva tie zatocene jeden titanovy(pri prepichu) ten som nosila ale uz si ho tam vobec neviem dat. potom mam este jeden taly uplne maly a tenky a ani ten si neviem dat :D takze ja radsej tie s gulickou a tych mam cca 30 :D
ale inak mne ked nechcel ist von ja som zo neriesila cvakackami ale som s tym najprv zacala tocit(z vnutra aby sa ,,odlepil'' od stien dierky) a potom som to skusala dat von a ked to neslo aj tak tak som to pri vytahovani trochu naklanala . trosku s bolestou ale islo to :D

kleopatra4589

Ale iba nim stale pohybes, alebo si ho kazdy den uplne vytiahnes von?? Hm, neviem, lebo podla mna ten s gulickou je ovela lepsi ako zahnuty.. aj krajsi zvacsa.. len ma dost potrapil teda.. vytiahla som ho v pohode po odcvaknuti :) ale novy som si tam ledva biedou dala..

diamant19

talk ja uz pouzivam iba zakonceny s gulickou a niekedy sa mi stane ze to nejde von . ale nikdy som si ho neodcvakla :D sa snazim s nim aspon dvakrat za den vytiahmut aby sa to nezacalo zarastat aj ked ho mam tiez dlho.. a odkedy s nim pohybujem tak je to ok :)

kleopatra4589

piercing v nose dost dlho.. ale vzdy som mala ten zatoceny.. teraz mam prvykrat ukonceny gulickou.. ani v piercingovom studiu mi ho nevedeli vybrat.. Ale uz som to vyriesila.. normalne sa dal odcvaknut stikatkon na nechty :))