panenstvo

alenka_maxova

bingham, ale ved v tomto s tebou napriklad uplne suhlasim. To uz som napisala aj v dakom inom prispevku. Ze v tomto mas pravdu. Velmi to zalezi od veku. A aj od psychickej zrelosti :)

alenka_maxova

madala, este si to nezazil/a? to je take fajne, to ti odporucam...Bohuzial to sa neda len tak zazit na discoteke na hajzliku...ale sak dojdes na to aj sam/sama :)

bingham

Alenka Maxova ale tiez to zalezi od toho kolko ma ten clovek rokov ked pride o panenstvo...

ked nejaka baba pride o panenstvo v 15/16 rokoch...tak akoze je uplne nepravdepodobne ze to bude jej prvy a posledny partner...zas pozerajme sa nato realne :))

alenka_maxova

bingham, aky si ty sam, take osobnosti aj stretavas :) Ja ti to neberiem, ja len hovorim svoj nazor a ten je, ze existuju aj bytosti, ktore vedia lubit, ktore nepotrebuju vystriedat toho neurekom, aby dokazali byt nebodaj aj vernymi :) Nuz ale...nie kazdemu sa postasti stretnut niekoho takeho :)

bingham

Alenka maxova...tak ja sa zase kosim na nazore co mate vy dvaja :DD....ste sa nasli teda :)...to ako keby niekto napisal ze panic co mal prvykrat sex...bude verny do konca zivota :DD (ale nehovorim najdu sa aj taki hrdinovia... :D)

alenka_maxova

a este som tu v jednom prispevku citala, ze prvy sex je iny v tom, ze nevies co mas robit :D Ano, ked niekto preziva prvy sex v 16 rokoch s niekym koho ledva pozna a ledva sa pred nim vyzlecie donaha, ano, vtedy nevie clovek co ma robit :D Ale pokial sa do sexu vrhnu dve emocionalne vyzrete osobnosti, ktore si naplno doveruju a sedia si povahovo/ludsky, tak neviem preco by nemali vediet, co maju robit :) A sex medzi takymito ludmi sa postupne stava "zajazdom do raja" a nie dakym dumanim nad tym, ze kolkych partnerov treba este vystriedat... :)

alenka_maxova

Ovecka, neber moje prispevky ako skakanie do teba, cisto si len chcem overit, ako vnimaju tento "problem" dnesni chlapci. Aha, cize ty si myslis, ze keby si si zacal vztah s pannou, tak si urcite preucite po case najde niekoho ineho, lebo este nena ineho odskusaneho? :D Promin, ale kosime sa na tomto nazore spolu s mojim priatelom ako male decka :D Ja ozaj neviem ake zeny ty vo svojom zivote stretavas, ani kolko mas rokov, ale s tymto nazorom vobec nesuhlasim. Poznam X dievcat, ktore mali jedneho sexualneho partnera a nepocitovali potrebu hladat si ineho, len preto, ze si potrebovali nieco odskusavat :) Mozno ten vztah po case skoncil, ale nie kvoli tomu, zeby si potrebovali rozsirovat svoje postelove skusenosti. Zapamataj si, ze pokial je dievca v posteli s tebou spokojne, nikdy nepomysli na to, ze by chcela vyskusat este inych partnerov. A to neplati len v posteli, ale aj v normalom zivote ak si sadnete. Ked si vybudujes pevny vztah nie je o com.... :)

Loveme

V ľudoch asi zostalo čo-to z názorov,ktoré tu boli kedysi,ked neexistovala antikoncepcia a vtedy sa to bralo ako záruka, toho že deti patria manželovi. U žien je panenstvo preceňované, naopak muži akoby sa zaň hanbili. Osobne ak niekoho milujem, tak mi je to jedno.

wreck

doubledog :))) toto presne hovori kolega teraz uz, po viacerych sklamaniach. vraj kazda ma tu 'cenovu' hranicu nejako nastavenu.

rad by som veril, ze to tak nie je. este sa mi to trochu dari.