Pekná blond farba

Príspevok v téme: Pekná blond farba
naty15

Ahojte baby, potrebovala by som poradiť s vlasmi. Už vyše roka si dávam blond melír. Lenže naposledy som bola u kaderníčky, ktorá mi znova vytiahla melír a potom mi na celú hlavu kydla zosvetľovač. Svoje vlasy mám hnedé a tie mi chytilo tak do špinavo blond.Veľmi sa mi to nepáči tak by som si chcela dať na celú hlavu blond farbu. Nevedeli by ste poradiť ktorá mi chytí pekne na blond a nie na žlto alebo oranžovo?? dakujeeeem

[zruseny13]

suns
presne toto aj ja kaderníčke hovorím že mi to žltne zo spodu a vo vlasoch oranžové škaredé nepekné a ona že iné sa nedá hmmmmm

jankaaaaaaaaa

no co ja viem :D ale tak ona snad vie co robi D: tak potom napis ako to dopadlo. mozno mas fakt velmi odolne vlasy a nechytaju ti farby tak ako by mali

suns

no jankaaaaa
kolegyna je kadernicka a poradila mi ten zosvetlovac .. ( ona mi to bude aj robit )
ja som jej vravela, ze to budem mat biele :/
ale ona povedala, ze ak na to dam farbu, tie oranzove pramene mi to neprefarbi..
a naozaj, uz 2x som bola u kadernicky na farbu, davala mi najsvetlejsiu, aku mala a stale to je oranzove.. hlavne naspodu vlasov z vnutornej strany.. a hore ako si spravim cop tak po celej dlzke na temene..

ona je "odbornicka", verim jej.. ale tiez si myslim, ze najsvetlejsia loreal alebo ina by mi to nafarbila..
(nechcem mat biely vlas :D ) ale dam urcite vediet :)

[zruseny13]

jankaaaaaaaaa
nemáš náhodou niekde uploadnutu foto jak ti chytá tá farba? a aké máš svoje prirodzené vlasy

jankaaaaaaaaa

suns ak uz mas blodn vlasy, a len par oranzovych pramenov, je zbytocne si davat taky silny odfarbovac. vlasy ti to iba znici a budu uplne biele. radsej pouzij inu zosvetlujucu farbu, ale nie az taku silnu. napr. garnier 111 naturals color

suns

h t t p://www.henkel.sk

toto je najsilnejsi, zosvetli az o 7 odtienov, potom este existuje o 6 a o 4

( daj si prec medzery mnedzi http )

noo.. ja som prirodzena blond.. farbila som sa 2 roky na cierno.. pri odfarbovani na blond som pouzila zosvetlovac + farbu, potom este 1 zosvetlovat a farbu..
hlavne s casovym odstupom !
no a teraz, ked uz som uplne blond ( mam len zopar oranzovych pramenov ) chcem pouzit iba ten zosvetlovac.. on nebude zlty, ani oranzovy.. vytiahne do biela.. len nechcem mat uplne biele vlasy..
v nedelu na to idem.. takze sa ozvem, ako to dopadlo.. ak to bude moc biele, hodim na to nejaku peknu svetlu blond.. uvidim :) a dam vediet.. potrebujem to na 26.ho maja.. tak si to farbim dopredu, keby nahodou nieco nevyslo, aby som to mohla zachranit :)