Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Ja som dnes mala rano OJ. Na obed ananasovo-kelovu stavu. Pred chvilou granatove jablko a smoothie z OJ, mangajahod bio, 3 bananov.

Na Svk velmi nezozenies. Musela by si si zasadit. Tu to predava kazdy bio ci nebio stanok. Dokonca som doniesla nasim semena a zasadili do zahrady ale priskoro cize ma minul a uz je zamrazeny.

Nikcaa

krásnu postavičku má :-) ja akurát posledné 2 mesiace intenzívnejšie cvičím, tak uvidíme, čo to dá

Inak, neviem zohnať ten kučeravý kel nikde hmmm...

Ja teraz šlapem na OJ a šťave z granátového jablka.. mňam

GoFruit

www.kristinaladecka.com

A ze na vitarianskej strave sa nedaju naberat svaly. Dokonca som tu na fore citala dnes nazor ze nam na vitarianskej strave telo poziera svalovu hmotu lebo jeme malo bielkovín:) co k tomu dodat, asi len aaaaaach
Blog je dvojjazycny su tam aj preklady do Sj.

GoFruit

Ja som si v stredu natrhala hluchavku a supla do dnesneho smoothie spolu s kelom kuceravym.

Dnes som si objednala 2,5 kg raw kesu orieskov a kupila raw kesu masla a kokosove maslo a to je taaaak dobre, no zasnem, mnamka prevelika.

Dnes susim na radiatore - teda dosusujem a tak som mala teple kapustove krekry na veceru.

Nikcaa

Tak to som veľmi rada, že sa ti až tak darí :-)
Ja som teraz hlavne na OJ,mangách a hrozne. Asi pojdem cez víkend si natrhať do lesa žihlavu nech mám do smoothie :-)
a raw čokoládky tiež furt tlačííím do seba

GoFruit

Nikcaa ja sa mam tak uzasne skvele ze je to proste genialne. Tak elektrospotrebic ktory som si priala, teda foodprocessor kitchenaid dostanem na vianoce uz je to iste. Tak sa tesim. Ocenujem vsetkych nadhernych ludi ktori davaju dary LEN TAK. Ocenujem samu seba ze si umoznujem zit v hojnosti.

Teraz jem vela raw cokolady. Urobila som tie skvostne kosicky na ktore som sem dala recept z lahodnosti a su fakt famozne. Uz mi zrazu nechutia tie lovechock cherry a chilli. Hlavne ze mam obrovsku zasobu :)
V poslednej dobe jem malo ovocia, telo ho az tak nechce, ale pyta si granatove jablka, teraz je sezona tych najlepsich, zvonku su blede a vnutri nadherne tmavocervene, su genialne. Kazdy den mam zeleny smoothie a davam donho vela zeleneho -kel kozonohu pupavu (mam nadhernu v skleniku a najskor som si ju setrila a nebrala z nej listky az som si uvedomila ze setrit je ta najvacsia blbost na svete. Setrenim sa clovek odstrihava od hojnosti ktora je tu prirodzene pre neho. Taksom z nej zacala brat listky na jeden smoothie davam 4 listy a dorastaju enormne rychlo, ta pupava je stale krajsia). A po veceroch jem raw krekry so zeleninou a sem tam raw kozi syr a vela cokolady.
Vcera som mala thajske mango po dlhom case a chutilo mi. Dakedy som ho nemusela. Sranda ako sa tie chute menia.

Prajem nam nadhenry den a nech sa nam sny plnia. Mne sa plnia a je to zázračné. A krasne je ako inspirujem manzela a zacina sa tomu viac oddavat a uz naplanoval dovolenku na buduci rok a rok na to ideme do Thajska. Tak sa tesim. Jupi. Zivot je krasny. Zivot je presne taky akym si ho spravime a kolko dobreho a krasneho si umoznime. :)