Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Ano Rosemary, robila a dala som do nich vlastne susene rajčiny a 4 susene cherry rajciny z obchodu. Nebolo to slane a ledva som to do seba napratala a nabuduce dam trochu viac slanych susenych rajcin. A teraz odfukujem na gauci.
Aha nevedela som ze mas rada zeler a petrzlen. To som jedina raw foodistka co nema rada zeler?
Aj by som skusila do smoothie ale maly by ho nepil.
Zajtra by som chcela rano skusit mango s pomarancami.
inac vcera vecer mi fullyraw kristna spravila obrovskú chut na bananovu zmrzku na youtube ktoru vlozila do stavy z mladého kokosu rozmixovaneho s datlami. Jak som slintala...

Rosemary

Ó, konečne mi malá zaspala, tak vám želám ešte krásny zvyšok večera. :)
Hm, ale mi tu robíte chute... Kokosové mliečko, uhorkové špagety, melón, samé mňamky.
Dnes:
R: mandarinková šťava 0,9 l
O: dostala som chuť na zmrzlinu, tak som si urobila z banánov, mrazených broskýň, kakaa a škorice. Potom ešte nejaký banán a broskyne.
V: smoothie - mango, špenát a šťava z pomarančov, stonkového zeleru, zázvoru - spolu asi 1,2 l - mňam bolo úžasné. Potom ešte 2 pomaranče.
Gofruit, robila si si ešte tie špagety? Inak zelerové stonky a petržlenovú vňať mám rada, takže mi v smoothie nevadia. Na koriander som si síce dala zámer že mi bude chutiť, ale dávam ho opatrne len trošku, nechcem vyhadzovať kvôli nemu celé smoothie. Tak pri tom malom množstve mi tam nevadí, a navyšovať ho budem postupne.

Sedmi_kraska

Ahojte, áno máš pravdu, dnes je náádherný celý deň :) :)

A dnes si mala krásny jedálniček :) ja napr. som úplne prestala robiť zelené šťavy, pretože ma to finančne dosť veľa vychádzalo (v zime) , ale vraj už začínajú rásť zelené byliny v lese , tak asi znova začnem :)

JA dnes : R: smoothie šalát,3 mandarínky veľké

Doobeda : 2 veľké jablká

Cítila som sa celý deň dosť plná, asi zo zhonu v škole, ale zjedla som v podstate dosť málo, tak som si poobede dala ešte 3 malé banány a išla si nachvílu lahnúť :)

Už mám zas na zajtra namočený kokos na kokosové mliečko, ja sa tak teším :) :) veľmi si želám aby bol zajtra krásny deň, lebo mám dosť ťažký deň v škole ,a ešte si musím poriešiť nejaké veci na daňovom úrade:( :( ja sa v tom vôbec nevyznám... a zároveň je piatok, takže si už teraz predstavujem takú paitkovú pohodu, slobodu a voľnosť :) juj, krásny večer !! :)

GoFruit

Dnes je krasny vecer zdravim ziariace krasky, vsakze?
R: OJ +stava z 1 granatoveho jablka
O: chutnucky durian oooo boze to bola lakocinka, 2 manga - to druhe som uz nemala jest, bolo toho zjavne vela a potom som isla cvicit jogu ufff no co uz
V: zelena stava z 1 mangoldu, salatu a kelovych listov, zltej papriky, 2 stoniek zeleru, necelej uhorky nesupanej samozrejme, trosky petrzlenovej vnate, a 1 hrusky a bola super dobra ale vela asi 8 dl a teraz som plna a cakam ci sa to uvolni z brucha nech mozem ist robit uhorkove spagety...
tak pre pripad ze sa sem nikto neozve a zhovaram sa sama so sebou, prajem si aj vam este uzasny vecer

ps: vcera som na trhu zohnala prvy vodovy melon z Kostariky a je vazne velkom dobry az na to ze ho maly zjedol. Ja sa uz neviem dockat ked bude v sezone a chcem si spraviť melonove dni na precistenie obliciek.

GoFruit

Rosemary ako chuti smoothie s koriandrom? Kolko ho davas?
A ked das zeler tak ho cítiť velmi?
Ja som dnes nacisto skoncovala so smoothie banany oj lebo mi uz vobec nechutia. Ale stale kupujem banany zo zotrvacnosti a tak ho stale robim. Musim to stopnut.

Rosemary

R: OJ 9dcl
O: smoothie pomarančová dužina z rannej šťavy, oj, mango, petržlenová a koriandrová vňať 1,5 l
V: čoko puding z banánov, jabĺk, škorice a kakaa

GoFruit

R: OJ
O: smoothie banany kel oj
V: mango
uhorkove spagety so spenatovym pestom - vymyslela som si recept nizkotucny ale potom som si ku koncu dala raw kozi syr a trosku krekrov

pekny vecer

Lilly

7:00 - 2 pomarance,4 mandarinky
11:00 - ovocne smoothie - mango, 4 banany
14:30 - 4 banany
17:45 - smoothie: hrusky, 2 banány, špenát, maca prášok ( nový objav :-)