Podobný horor ako: Hory maju oči/Pach krvi????

sad2

film posledny dom nalavo som tiez videl, a teda cely ten dej vystihuje asi toto heslo: "na každú svinu sa voda varí"

kakavko13

Hej, ais máte pravdu, možno mne to najprv nedošlo, lebo som dychtivo očakávala nejaký vrcholový koneic::D

Ved to, že taký bastardi...bolo to hnusne, ked tam rezali do toho zviazaneho muža v tom trnovom drote:-((

a videli ste niekto horor: Poslední dum nalevo??? Je to tiež niečo , že partia šialených magorov chce vraždiť...čo an to vravíte,?? chcem to skuknúť dneska..

www.csfd.cz

parazitik

sad2, aj ja som to tak pochopila. ze napriek tomu aka je zruda a co spravil, bol so sebou vysostne spokojny a kludne sa aj do zrkadla pozeral na seba, ze aky je caaavo. a najhorsie na tom horore je, ze take decka fakt existuju, si pamatam ked som bola v anglicku a tam prave ficali take vrazdy (nie jedna), ze tinedzeri len tak zapichli za bieleho dna cloveka, lebo chceli vediet, aky to je pocit niekoho zabit

sad2

podla mna tou scenou chceli poukazat na aroganciu, namyslenosť alebo samoľúbosť násťročných deciek, kt. si myslia,ze vsetko im patri..

kakavko13

sad2 - mne práveže nešlo o to, aby koniec bol zakončený šťastne, to ani nemám rada...ale scena, kde sa ten chalan pozerá do toho zrkadla a skladá a zakladá si tie okuliare, naozaj nechápem...nič mi nevystihuje...

sad2

kakavko13: ak si sklamana, tak nabuduce si pozri rozpravku s happyendom, ved nemoze kazdy horor koncit stastne, prave tento koniec bol velmi zaujimavy a zanecha taky divny pocit v cloveku, a prave asi aj o to islo tvorcom, aby nesklzli do nejakeho klise, kde sa vzdy musi hlavna postava zachranit, v tomto pripade to koniec zaklincoval velmi zaujimavo..

kakavko13

Ahojte, som tu zas. Ide o to, že som v rozpakoch z filmu, na ktorý mi dala typ : dobra_vila - Jezero smrti.

Akorát včera som to pozerala a ostala som nesmierne sklamaná....

dobravíla, ten koniec sa mi vooobec nepáčil!!! To bolo čo????

ona chcela utiecť a dostala sa aj tak do tomu toho pancharta, ale to, že jeho foter ju potom zobral do kupelne, či do vane či kam...a ten grázel išiel do izby a kukal sa do zrkadla, a dal si okuliare dva krát dole a dvakrát naseba(prehánam ale asi fakt 2x:D:D )

to o čom vypovedá,?? on teda ostane len tak, ten grázlik, ..a ona aj tak smrti neunikla..?? alebo??? super film...ale od konca som čakal viac..tak už len lepší film:-(((

buhaha :D

Silent Hill
Saw
Nezvratný osud
Pád do tmy
Clona
Zlo
Ospalá diera (aj ked pre mna je to skôr komédia)
28 dni potom
Múzeum voskových figurín
o 28 týždnov
Za hranicou strachu
Hory zaliate krvou
Primal
Stiahni ma do pekla