masturbacia - zly pocit!

sasi

ahoj sratena
ja som tiez mala take pocity ked som bola mladsia vzdy zle hned po tom... nikdy som si to poriadne kvoli tomu neuzila a vzdy potom ze robim nieco zvratene a nechutne.. som veriaca, ale v kostole som bola naposledy v parizi na vylete.. tak asi tak

ja neviem preco to je a ani som si nevedela dat rady s tym. Az som raz stretla uzasneho chalana (no. vlastne sme uz dost stari -.-) a s nim je to uplne uzasne. samozrejme, niekedy ked nemozme byt spolu 24/7, robim to aj sama :D preco nie. musis si proste povedat - vsugerovat ze nerobis nic zle, popripade si predstavuj, ze ti to robi nejaky vysnivany chlap/priatel a ze to robi z lasky. ktovie, mozno to robis nejakym zvlastnym sposobom, ktory ti za normalnych okolnosti pride viac ako sialeny! aj to som uz zazila a potom som bola zhrozena sama zo seba!! ale podstatne teda je - musis si povedat ze to robis pre seba, ze sa ti to paci :))))) caau

veves

hm,nemusi mat vycitky z moralneho hladiska. resp. urcite tam neplatia ziadne nabozensko - zdravotne sprostosti.
nebude to skor nieco ako lutost? ze ,,minas ,, orgazmus sama pre seba pricom ti niekto chyba. vyuzivas chvilu telo, pride fantasticky pocit, za chvilu odzneje a ostala si sama.

anjelik

Aj keby ti 9 z 10 masturbujúcich potvrdilo, že nerobíš nič zlé, tvoj pocit sa nijako nezmení. Pretože ty sama si v sebe vytvorila spojenie masturbácia = niečo zlé. Pokiaľ toto v sebe nezmeníš, stále sa budeš trápiť. A hoci masturbácia vlastne oživuje program života a program zdravia, keďže sa realizuje prostredníctvom orgánov, na reprodukciu určených...ty tento pocit nezažiješ, lebo...sama v sebe si to pozmenila na niečo, čo je nesprávne, zlé, a ja ani neviem čo ešte...Tak to zmeň..:o)

-vt-

stratená 123 - je to preto, lebo masturbácia napriek tvrdeniam, že je to normálne a zdravé (bla,bla,bla), je stále považované za tabu. Veď pokús sa o tom porozprávať doma napr. s rodičmi...

stratena123

nie som az tak nabozensky zalozena, obcas do kostola chodim,to je pravda ..ale masturbaciu nepokladam za hriech ..tak neviem,preco ten pocit :/

bingham

Maruska123 - ak je niekto zvrateny nabozensky fanatik...tak je schopny nemasturbovat a povazovat to za velky hriech...aj tu sa najde par takychto exemplárov