priatel zacina byt na mna zly...

Príspevok v téme: priatel zacina byt na mna zly...
motyliatko

Mam taky problem-s priatelom sme spolu uz 3 roky,velmi ho lubim,vie ze aj on mna..Je starostlivy,obetavy,vsetko..ale v poslednej dobe sa stale hadame pre hluposti a zacina byt na mna zly..Vsetko musi byt po jeho, inak sa pohadame..je ku mne hruby a hovori mi vyslovene surove veci..Predtym taky nebol..zmenil sa,neviem preco..Takto sa uz sprava vyse mesiaca aj cosi..Povedala som mu ze mi to ublizuje a ze chcem aby sme zmenili nase spravanie,ale on mi povedal ze nic menit nemieni..Je mi z toho strasne smutno a neviem co mam robit..Poradte niekto prosim..Hlavne ako ten vztah napravit,lebo rozist sa moc nechcem..

motyliatko

dalsou variantou je alkohol-v alkoholovom opojeni pri kamosoch,ti je tak fuk ci mas niekoho rad a ci ho mozes stratit alebo nie..

motyliatko

tak potom mi to vysvetli?Ze preco?Ked niekohoi prosim aby som mnou ostal tak ho asi mam rad, tak preco sa sprava aby mu to bolo jedno?

Veronika L.

lenze jedna vec je, aky bol na zaciatku a druha aky je teraz, mozno prave toto je jeho prava tvar a to predtym bola len taka zasterka. A to co si napisala, to si presne vystihla, ked ma niekto niekoho rad a boji sa, aby o neho neprisiel tak sa podla toho sprava a nerobi pravy opak, skus o tom rozmyslat takto

motyliatko

len on predtym taky nebol,co slubil to dodrzal (s vynimkou alkoholu-s tym bol problem vzdy), nikdy nerobil to co teraz..Vies comu nechapem-ked sa bojim ze niekoho stratim-tak preco sa potom nespravam tak aby som ho nestratil?Lebo viem ze sa bal,a viem ze to myslel uprimne..Len je to nad moj pochop..

Veronika L.

vies, vtip je v tom, ze taketo typy ludi aky je tvoj priatel (a to nic v zlom) dokazu byt chvilu super a o chvilu je vsetko pase, darmo ti slubuje, on to dodrzi mozno tak jeden den, sama vidis, to bude stale len o sluboch, tvojej tolerancii a ustupkom a nakoniec si aj tak presadi len on svoje, vanze by si mala uvazovat o rozchode, ja viem, ze je to nanic, a ze si mozno teraz myslis, ze co ti to tu pisem a nahovaram ta, ale ja to poznam, moja kamoska mala presne tento problem, uplne presne a radila som jej to co tebe, ale neposluchla a neskoncilo to dobre. ver mi

motyliatko

hrozne ma to boli..a uz mu proste nemozem verit..Viem ze ma lubi,ale nechapem ho..nie je uz ku mne hruby,neuraza ma..ale aj tak mi ublizuje..Nechapem..bola som u neho..povedala som mu ze uvazujem o rozchode..PROSIL MA aby som ho neopustila, ze chce byt so mnou navzdy, ze ma hrozne miluje..ze sa polepsi..ze sa uz nebude hlupo spravat ani nebude popijat..Dobre. Prezili sme dva super dni. Vcera mi volal-vsetko super..este vravel ze si bol s chalanmi sadnut a nadsene mi rozpraval ze pil iba kofolu,ze vidim ze sa snazi.. A dnesok co??Uplne pass..vtip je, ze este predtym ako mi vravel ze mi do 10minut zavola, mi vravel ze nepije alk a ze za desat minut ide domov..A predpokladam ze tam zostal,uziva si a je zase opity a vypol si telefon,aby som ho nahodou navyrusovala..A bud mi zavola a bude sa tvarit ze sa nic nedeje,alebo mi zavola a bude sa tvarit urazene,alebo mi ani nezavola a bude cakat..ze co ja..

Veronika L.

prapac, ale ked to tak vsetko citam, rozmyslam preco este s nim vlastne si?ako ja viem,ze je tazke rozist sa s niekym koho milujeme alebo sme s nim prezili pekny vztah,ale to co robi podla mna nie je normalne a ak ti nadava, je k tebe hruby, mozno nie zakazdym, ale je moze to byt len otazka casu kedy ta napr. udrie. Z toho co pises mam pocit, ze si ta nielenze nevazi a mozno mu uz ani na tebe nezalezi, ale ta doslova ponizuje, nechava ta cakat v neistote, nezavola ti a namiesto toho, aby bol s tebou alebo ti vysvetlil co sa deje je s kamosmi v bare a oziera sa.
Podla mna su len dve moznosti: bud ta uz nema rad, ale vyhovuje mu to obskakovanie a pohodlie, ktore mu i nadalej poskytujes aj napriek tomu ako sa on k tebe sprava
alebo
je len taky obycajny egoista a skusa kolko mu toho budes tolerovat,mozno je v tom aj ina, ale to neviem.
Mne z toho vsak vychadza len jedno a to: ze by si sa uz nim nemala nechat ponizovat, cakat kym sa milostpanovi uraci,aby mal dobru naladu a bol k tebe mily. Ked su mu prednejsi kamarati a chlast a k tebe je taky aky je, kasli na neho potom asi za vela nestoji a nech ta neodraduje od rozchodu to co ste prezili. Nie je jediny na svete a mozno niekde caka iny, ktory ta lubi a urobil by pre teba cokolvek.... skus porozmyslat a nechat prehovorit aj rozum nie len srdce, vela stastia :)