som jediny?

Príspevok v téme: som jediny?
sweater*

co ma pocit ked je v blizkosti/rozprava sa z otatnymi, ze je daky iny? nieje to o tom ze by som sa bal vyjadrit sa, co potrebujem alebo svoj nazor dam patricne najavo, ani sa nesnazim si nahovorit ze k nim nejako nepatrim, len mi to pride take tliachanie do vetra po vacsine, nie v kazdej situacii samozrejme, len vacsina pripadov je taka. niekam pridem vsetci sa hned snazia do reci, ale mna to skor obtazuje, ozaj ma nezaujima vacsina blbosticiek o com nahadzuju temy alebo ze kam idu zas chlastat ked je piatok. teraz ma napada ze to bude mozno aj tym ze maju ine zabavky ako ja. ked sa ma pytaju ci pojdem s nimi nieco popit, kukaju na mna jak tela na nove vrata ked im poviem ze pijem len vinimocne, s tym je hned spojene to ze tak nezapadam do skupiny a cele sa to uz vezie, uz som vnimany ako taky "mimo". fakt som neni ziadny depresivny domased, co sa snazi sa lisit, som vesela kopa, teda v prostredi kde sa citim fajn. skusal som aj nasilu sa zaradit do party, chaty a rozne vyjazdy do mesta, ale ja sa tam fakt citim neprijemne. je tu viac takych ludi? to som teraz odsudeny byt vecny outsider?

sweater*

lost hoj :), to neni ani nejako ze by ma zaujimali konkterne temy, teda okrem toho ze ma naozaj nezaujimaju temy ala chlastacka a ine sprostosti, ja jako keby som nevedel najst spolocnu rec s vacsinou alebo co :)

anjelik

Svojich priateľov taktiež rátam na prstoch jednej ruky a neviem, neviem , či aj nejaký prst neušanujem..:o))
Ak máš rád fyzické aktivity, tak tam vždy stretneš podobne orientovaných ľudí a podobnosť je základom prijateľnosti a prijateľnosť základom priateľstva.:o)
Len neočakávaj príliš veľa a potom nebudeš sklamaný, keď zistíš, že ti až tak veľmi nerozumejú. To nie je zase pre život až tak podstatné, podstatnejšie je, aby si ty sám sebe rozumel. ;o)

sweater*

to som rad ze niesom sam :), to by som uz rozmyslal ci nieje so mnou nieco v neporiadku :). a sa ti povie vyberaj si ludi, okrem par mojich dlhorcnych kamasov, co zratam na prstoch jednej ruky, vsetkych ludi co poznavam maju presne take zaluby a travenie volneho casu ako som opisoval vyssie.. tak to ma trosku trapi ze ako naviazat nove kontakty teda hlavne s kym, ale niesom ten pripad co doma sedava pred telkou, bavi ma hodne fyzickych aktivit takze ked mam cas makam na sebe :)

anjelik

Sweater, jasné, že nie si sám, kto je radšej v piatok doma ako na nejakej pitke. Všetci, čo ti dnes odpovedia, tiež sedia doma. Ono je to dané vývojovo, kedy si človek uvedomí, čo ho vlastne zaujíma. A keď zistí, že všetky tie výlety a akcie a chaty sú ako cez kopír, chľast a prázdne reči, nuž nečudo, že radšej sedí doma sám. Nemusíš byť outsiderom..môžeš ísť von, ale snaž sa už vyberať ľudí, s ktorými sa dobre cítiš, ktorí ti rozumejú...nie je nutné páchať na sebe násilie, že sa budeš nútiť ísť, kde nechceš. :o)