Mala som krásny vzťah, ale...

Príspevok v téme: Mala som krásny vzťah, ale...
xixa

Takže.. mám 5 a pol ročný vzťah so skvelým človekom, s ktorým sme donedávna plánovali spoločnú budúcnosť..spoznala som však niekoho iného, kto ma neuveriteľne fyzicky priťahuje...stretávame sa, ale k ničomu zatiaľ nedošlo...a ja neviem čo zo sebou, trápi ma že priateľovi klamem, že som k nemu prestala prechovávať city i keď mi nikdy neublížil a náš vzťah bol viac menej bezproblémový...nemôžem však prestať myslieť na toho druhého a viem, že keby sa o niečo pokúsil tak mu podľahnem. Neviem sa rozhodnúť, či zahodiť dlhoročný vzťah a ísť do niečoho nového, v čom ale nemám istotu, lebo toho nového človeka ešte dobre ani nepoznám...
Chcela by som hlavne radu od niekoho, kto niečo podobné zažil, že mal perspektívny a fajn vzťah a napriek tomu pozeral inde...

Loveme

Nooo pozerať sa každé ráno do zrkadla, na človeka ktorý klame svoju ženu a deti chce poriadnú dávku tolerancie :)

nathalia09

a teraz si predstav,že tvoj milý spozná nejaku dievčinu,a zažije to čo ty-pritom si velmi dobre rozumiete,a nemáte žiadne problémy,ako by si sa cítila.
Ak lúbiš svoju lásku,zabudni na toho nového-nepoznáš ho,a svoju lásku áno.Rozumiete si,tak načo kaziť niečo pekné.

Loveme

xixa, možno by pomohlo ťa obliať studenou vodou. Na prebratie, aby si si uvedomila, čo doma máš a o čo môžeš prísť.

Ale srdcu nerozkážeš, ak ťa ťahá za niekým iným, tak bež, lebo aj tak nebudeš spokojná, a hlavne nezdržuj terajšieho priateľa. Možno na neho čaká niekto lepší než ty, a iba ho uberáš o čas.

AlanaLaja

cmooro
tebe by sa páčilo keby si sa staral o rodinu a tvoja manželka by mala k tomu celemu tiež taky postoj ako ty? že by spala s mladym kolegom zataiľ čo ty by si sa obracal aby ste mali napr. peniaze, alebo by si sa staral inak o rodinu a robil doma \"sevis?\"
A ešte jedna otázka na teba: nemaš zlé pocity alebo výčitky svedomia keď si potom každý večer líhaš k maželke do postele?
Ja sa to pýtam len zo zvedavosti, keďže som ešte nemala možnosť sa na to spýtať priamo muža ktorý take veci praktizuje.

dazdovka666

xixa, ten Tvoj dlhorocny vztah asi nebude az taky uzasny, kedze doslo k tomuto... ono je to mozno len stereotypom, ale to tiez nie je v poriadku. Bola som v podobnej situacii, nakoniec to dopadlo tak, ze som sa rozisla s dlhorocnym priatelom, dala zbohom osobe, ktora rozbila nas vztah /toto myslim v uvodzovkach, dotycny to len trochu "posuril", kedze tam to zrejme smerovalo uz dlhsie/ a nakoniec som skoncila s niekym uplne inym, "nezainteresovanym" :)...

alenka_maxova

ja som bola vzdy zastancom toho, ze ak nam s niekym nie je dobre a neriesi to ani ziaden kompromis, rozhovor, ustupenie a neviem co este, tak treba z toho vztahu odist. Takze by si si mala naozaj realne zhodnotit, ci je tvoj dlhorocny vztah tak zly, zeby si to chcela ukoncit. Ukoncila by si to, aj keby si nespoznala niekoho noveho? Vadilo ti uz pred tym nieco, nad cim si len mavla rukou a neriesila si to? Ja si napriklad viem predstavit seba v tvojej situacii. Ked viem o tom, ze moj chlap je uzasny clovek, neopustim ho len tak. Pripominam si preco som sa s nim dala dokopy, preco prave on, preco ma tak pritahoval, preco som s nim tak dlho...Zmen stereotyp, zmen sposob komunikacie, pripravujte pre seba prekvapenia...POkial ani po tomto neprestanes mysliet na toho druheho, vies co urobit :)

cmooro

Mne sa tiež niečo také stalo,no som ženatý 20rokov a prišla kolegiňa do práce,ktorá ma silne priťahuje a ja ju tiež-je krásna,milá,uprimná a vnutorne otvorená. Hneď skočila obrovská iskra!
Tiež som zvažoval zmenu,no nechal som si čas na zváženie...
doma manželka,starostlivá o rodinu,no stále neupravená,sex už pre ňu nieje zaujmavý a tak som volil...pohodlie doma,navarené,upratané a v práci sex a rozptílenie s kolegiňou...skus to tak!!!!!