psychické týranie

Príspevok v téme: psychické týranie
Zorka 26

Po viac ako dvoch rokoch som ukončila nefunkčný vzťah, v ktorom ma priateľ ničil, nevšímal si ma a vlastne ma iba využíval.Chcela som to skončiť už pred asi rokom no vždy ma pod výhraškami že sa zabije prinútil dať mu šancu. Vždy to docielil a ja som trpela ďalej vo vzťahu bez lásky s človekom, ktorého dotyky mi boli nepríjemné a prakticky vynútené. Nakoniec som sa odhodlala to ukončiť napriek tomu, že to robil zasa a že som v "jeho území" navyše na mieste s veľkou jazykovou barierou. Krátko po rozchode som sa dala dokopy s clovekom, ktorý mi už pred rokom naznačoval vážny záujem. Ide o chalana veľmi jemného a vnímavého. Problém nastal v tom, že ako môj expartner zistil (povedala som mu to pretoze som za ciste karty na stole) ze sme sa dali dokopy (poznali sa) na neho fyzicky zaútočil. Našťastie terajší priateľ je absolútne nekonfliktný a snažil sa mu to rozumne vysvetlit, no nic nepomohlo. Nakoniec sa mi ho podarilo zrovnať ale odišiel s tým ze to tak nenechá a že nie on ale jeho ľudia ho dobijú. Mám strach - on je agresívny človek a ja sa bojím aby sa nieco nestalo...

Loveme

Kontaktovať políciu by nepomohlo? Možno by stačilo expriateľa len upozorniť, že ak sa bude aj nadalej správať agresívne, tak na neho podáš oznámenie.

Ale kvitujem, že si nabrala odvahu a rozišla si sa s ním.