Znížené hodnoty IgG a IgA + zvýšená hodnota IgE u babatka

Príspevok v téme: Znížené hodnoty IgG a IgA + zvýšená hodnota IgE u babatka
mirkafi

Dobry den,
chcela by som sa poradit, napriek tomu, ze som uz raz pisala na forum kvoli kaslu mojej 7-mesacnej dcerky. Mam uz 7-mesacne dieta, ktore kasle viac ako tri mesiace kazde rano v trvani cca 20 minut. Zacne to drazdivym kaslom a prejde to do hlienoviteho kasla. Po 20 minutach kasel ustane a cely den je dcera v poriadku. Boli sme oporucene na plucnu ambulanciu, kde jej odporucila lekarka spravit odbery na stitnu zlazu, KO, pecenove testy a specificke Ig latky, potny test, roentgen a odber mocu a stolice. Kedze mala uz absolvovala krvne testy a mam vysledky, rada by som sa s niekym poradila. Okrem ineho ma diagnostikovany reflux a pije mlieko bez obsahu kravskej bielkoviny kvoli pritomnosti krvaveho hlienu v stolici vo veku 3,5 mesiaca. Z vysetreni, ktorych vysledky su uz zname vyslo, ze KO je uplne v poriadku, stitna zlaza tiez, pecenove testy su v poriadku, ale IgG a IgA su znizene aj na polovicu a IgE su zvysene az na 0,58. Ked jej robili orbery, mala dcera aktualne uz druhy den hnacky. Vie mi niekto poradit, ci to moze byt nejaka alergia - ci uz potravinova alebo ina? Ako dalej postupovat, kde to riesit? Hnacky sa mi podarilo ustalit ryzovym odvarom v mlieku, ale bojim sa jej davat prikrmy - lebo ked som jej dala napriklad zemiak, hned sa objavila hnacka, to iste bolo s bananom. Pri jablku a ryzovej kasi sa to nezopakovalo. Mam to brat ako alergiu na zemiak alebo banan? Uz som z toho psychicky dost znicena, tak pomoze kazda rada. Dakujem. A este, bola by som rada, keby reagoval RNG, ak ma cas. Dakujem