Meno pre babo - Anetka, Dorotka

LETICIA

xdaniela tvoj nazor ma nezaujima :-) kamoska ma zajacacicu danku :-P
"udia davaju zvieratam mena vacsinou ako ludom stretla som sa so psom timotejom :-P

LETICIA

mne to pridu ako dost tvrde mena,hlavne Dorota a Barbora, skor Barbara mne sa paci Dianka, Natalia, Emily, Stela, Zara, Alex, Klaudia, Margareta, Nataša, mas kopu peknych mien, len nie ta Dorka...

celestinka

urcite DOROTA :) je to take zvlastne meno. a nahodou sa mi paci aj ked ju niekto vola dora. aneta sa mi nepaci ani trochu.

ejuša

Dorotka je určite krajšie ako Anetka. Aneta mi príde moc trápne alebo ako by som to povedala. Dorota je krajsie a myslim ze aj modernejsie. Ak by som si mohla vybrat, tak Dorka. :D

Astor

dobra vila - ty si asi naozaj dobra vila, nechcem ta urazit mozno az naivna. vidno ze si sa nestretla s tym ze by sa niekomu posmievali za meno, ale moja sestra si to tak vytrpela s tymto ze by si neverila. smiali sa jej od skolky, cez zakladnu skolu a niekedy aj teraz. a to vobec nema nejake hanlive meno. tvrdis ze mi to to nemame pokope ked nad tym takto premyslame, ale pravda je ze pokope to nema vacsina ludi, dokonca aj dospelych, ktorym je jedno ako inym ublizia. nehovoriac o tom ze male dieta povie cokolvek a neuvedomuje si este ako to moze ublizit inemu dietatu

dobra vila

Je smutne, ze cloveku radia vybrat si to meno, z ktoreho sa neda spravit "skareda" prezyvka... To uz individualne, kto je taky hlupy, aby sa vysmieval pre meno a hanil ho. Ci je to dieta a ci nie... Na to ma rodica, aby ho vychovali!
Mimo toho, je to este v kurze u detoch, aby sa posmievali pre meno? Castokrat som v styku s detmi a nebadam to. Navyse...to vyrastu, ale ako vravim, deti treba ucit od mala. Ja som sa nikdy pre ziadne meno nesmiala a vacsina deti je s tym takto.
P.S: mne sa pacia obe mena. Aneta je moje sesternica (a urcite sa tak nevola stvrt naroda, poznam iba ju :) ), ale mne sa velmi paci aj meno Dorotka, pre mna je strasne milene...neviem, paci sa mi...aj viac ako Anetka. Tak dobre znie "Dorota".

P.S: este by ma zaujimal nazoru ludi, co tu pisu: "ja by som to svojmu dietatu neurobila", ze ako by volali svoje deti oni!!! To si vyberate meno podla toho, aku prezyvku by mu dali? Tak to nemate pokope! Na hocijake meno sa vymysli prezyvka, chytraci.