problémy s prezervatívom ,moje bolesti,čo s teraz?

Príspevok v téme: problémy s prezervatívom ,moje bolesti,čo s teraz?
macik

dobrý den,
včera sme skúšali s partnerom sex,po prvýkrát( on je panic,ja panna),skúšali sme to s prezervatívom,on si ho normálne nasadil,všetko v poriadku,vošiel do mna,asi tak 1 cm (ani mi nepretrhol blanku),a ani sa nehzýbal,bol úplne ohladuplný,lebo sa bál,nebolelo ma to hned,až po asi 2 minútach,ked bol vo mne,a potom ma to začalo páliť a štípať (podotýkam prezervatív bol bez prichutí)a páli a štípe ma to doteraz a aj bolí,celú noc ma to štípalo aj pálilo,mám taký nepríjemný pocit,na pohľad to však nie je začrvenane...je to normálny stav,či ?prosím poradte niečo ..je to alergia na "latex " ,či ?čo mám teraz robiť ?som sa aj dôklôadne umyla aj laktacydom...a nič nepomohlo,ako nie je to neznesiteľné ,ale otravuje ma to štípanie a pálenie ,prosím poradte,ak máte skúsenosti

M 25

Slota , si myslíš, že ťa nespoznáme, ked si meníš furt prezývku :DDD

a Macik, umývať sa 6x denne?? si normálna?? to si uškodíš ešte viac, akoby si sa cez den vôbec neumyla.. sa nečuduj potom, že máš také problémy, ked máš totálne narušenú mikrofloru ..

malickaaaaa

Prehnana hygiena tiez nie je celkm dobra, rano a vecer by bolo akurat a pouzivaj pripravky na intimnu hygienu...

macik

no canesten si davam pravidelne,plus 4krat do dna sa umyvam ..a ustava celkom to palenie,uz nemam taky hnusny pocit,asi len zbytocna panika :)

macik

ale to akú infekciu z čoho ? :( ved tam vo mne bol len 2 minúty max,ani tto nie ..

jarvinen tak každý nejako zacina vieš...a kedze som panna,a on panic,tak je jasné,že nam sa toto stalo na prvykrat ..ale co s tym neviem ...

malicka myslis,ze canesten pomoze ?neposkodi mi tam cosi ?

lebo vravim,ani som nekrvacala,ani nič ,proste ,bol velmi nezny ...ničš sa mi "fyzicky " nestalo..len ma to stipe a pali ,a samozrejme bolí ...

veľmi sa bojím,čo to moze byt !! lebo toto sa mi nepaci ..to by tak nemalo byt ...

inak,neviem,ale moze to mozno sauvisiet aj s tym,ze ja mam urcite gynekologicke problemy ( zatial neliecene ) ,myslim vytoky a tak ...možno cosi s tym ..alebo čo ..

prosim ludia poradte,čo na to ..

macik

nemám tam vobec nic,on bol velmi jemny a ohladuplny,moj chlapec...ale skor by som chcela moznost :ako sa toho pocitu hnusneho zbavit,ci to prejde samo po par dnoch ?alebo čo? lebo je to neprijemne palenie a stipanie