Zatiaľ nie?

Príspevok v téme: Zatiaľ nie?
zuzka*

Z byvaleho kolegu sa zrazu stal najlepsi kamarat. Po jednom stretku s byvalymi kolegmi sa mi ozval na fb, co ma aj milo prekvapilo. Zacali sme si spolu pisat, zistili sme, ze mame rovnake nazory, bavia nas podobne veci, vyznavame rovnaky hodnoty. Bavili sme sa aj o veciach, o ktorych sa s inymi nebavim. Boli sme v kontakte kazdy den, vela sa zaujimal, pytal sa ci sa znova vidime. Boli sme par krat spolu von, rozumela som si aj s jeho kamosmi. Po jednom spolocnom vikende, ale uplnen nevinnom, sa to akoby zlomilo. Ked som mu dala najavo, ze uz nie je taky pozorny ako kedysi, tak vraj preto, lebo ja velmi tlacim na vztah. Odvtedy sme menej spolu a viac menej sme uz len na fb. Ked som sa ho vcera pytala, ze co bude s nami dalej, tak mi povedal, ze zatial nechce vztah, lebo je to vraj skoro. Sme v takom blizsom kontakte uz polrok. Vraj uz zazil taky vztah, ked baba bola fajn, ale skoro to zacalo a skoro skoncilo a teraz sa uz ani nerozpravaju a nechce to zazit znova. Vraj nechce pokazit to, co je medzi nami. A vraj by nemal teraz na mna tolko casu akoby mal mat a nevenoval by sa mi dostatocne. Vraj sa nemam hnevat, ale zatial vztah nechce riesit. Ja som prezila tiez vztah, ktory nebol prechadzka ruzovou zahradou a dlho trvalo kym som sa dostala do normalnych kolaji. Len som miu povedala, ze ak nebudeme spolu, tak sa nemame sancu blizsie spoznat. Ze chcem byt jednoducho preto s nim, lebo mi na nom zalezi a chcem ho lepsie spoznat. Lebo pre mna je tiez dolezite cloveka najskor poznat, ako si s nim zacnem. Neviem co teraz robit. Je to clovek, ktoreho si velmi vazim, kotreho nechcem stratit, ma presne take vlastnosti, ake chcem, aby mal moj partner. Len co znamena to zatial? Mam cakat? Je tazke niekoho vnimat ako kamarata ak ho uz lubite.

zuzka*

Maoam - myslim, ze ak by mu islo len o sex, spraval by sa uplne ine nez sa sprava...

VanDe - dakujem za triezvy pohlad chlapa

VanDe

Pár dní sa mu neozívaj, nevolaj mu a v práci si ho všímaj len tak okrajovo. Nehovorím, že sa máš správať urazene, alebo povýšenecky, to nie, len prestaň javiť záujem o komunikáciu. Uvidíš, že za pár dní si to všimne a začne byť nesvoj,) začne sa ťa vypytovať, čo sa deje a podobne. Podľa mňa mu to zapne a pri predstave, že by ťa mohol aj stratiť, jeho pozornosť k tebe prudko vzrastie..

Som chlap, viem o čom hovorím.

Maoam

presne tak, mozno riesi aj inu/ine, alebo chcel iba sex a ked zbadal, ze ona chce vztah, tak cuvol

no ale aspon ju nenamotaval na nieco ine, co je od neho pekne

jasne, ze jej nepovie priamo: chcel som ta iba pretiahnut

ale zaobali to do vety 'zatial nechcem vztah'

janka234

podobnú situáciu som zažila..netlač naňho,lebo utečie..a radšej ani nič nečakaj..chlapi sú nevyspitateľní, príde za tebou,ked to budeš najmenej čakať..ale takéto reči poznám a poviem ti, že možno chcel zažiť len nejaký flirt..

Petronela12

Zuzka, kolko mate obaja rokov? Myslim, ze by bolo lepsie, ak nebudes mat ocakavania. Prave tie zranuju. Nechaj ho a skus si zamestnat mysel niecim inym. Potom ak sa Ti nahodou ozve, Ta milo prekvapi. Lebo to nebudes ocakavat.