ani s ním, ani bez neho...

Príspevok v téme: ani s ním, ani bez neho...
samasebou12

Po troch rokoch mám konečne plnohodnotný vzťah, on je úplne dokonalý, úžasný, proste úplný opak, ako ja. Ja som konfliktná, on je úplne kľudný, nekonfliktný, ak sa chcem hádať, tak sa hádam poväčšine sama so sebou, on to nechá tak, nereaguje. A to je problém, stále vyvolávam hádky, normálne si to ani neviem vysvetliť, či mi to robí dobre, alebo čo, ale ja to mám proste v povahe. Som prchká, konfliktná. A samozrejme, že deň nie je bez toho aby som nevyvolala nejakú hádku, aj keď len malú škriepku.

Môj ďalší problém je v tom, že som mala dvojročný vzťah, ktorý bol o tom, že druhá strana ma psychicky deptala, ničila a popritom ma podvádzala sústavne do začiatku vzťahu. Proste chodil s dvoma naraz a ja som bola tá druhá. A dá sa povedať, že odvtedy mám v sebe vadu. Som žiarlivá, neverím mu až tak, a on to nevie pochopiť. Veľa zlého som si pri tom chlapovi vytrpela, musela som vyhľadať odbornú pomoc, a dokonca mám odvtedy problém so zdravím. Ten chlap ma zničil najviac, ako sa len dalo.

Ďalší problém je, že už nie som zaľúbená, ako dakedy, keď som bola mladšia, že som bola zbláznená ako taká pubertiačka. A tak vôbec neviem rozoznať či ho ľúbim, ale viem, že by mi bolo ťažko, ak by som o neho prišla..

Mali ste už vôbec pocit, že "ani s ním, ani bez neho?" A ak áno, ako ste to riešili?

bubik2121

podla mna sa bojis samoty, preto si vo vztahu, kde stale vyvolavas hadky (presla som tym).. lebo na partnerovi ti nieco vadi, ale sama sa presviedcas, ze je pre teba dobry... mozno je dobry, ale tebe na nom nieco vadi co si nechces priznat... a to je presne to, ze ho nelubis tak ako by si mala... dlho som si vravela, ze ja sa uz nezalubim az po usi a prislo to.. sice to nevyslo, ale to je uz iny pribeh...

Maoam

litre: daj link :-)

samasebou12: je fakt zle, ze si tvoje mindraky z ex-vztahu musi zlizat aktualny partner, ktory ti dava vsetko

si nevyrovnany jedinec a mala by si sa najprv dat dokopy, predtym, nez pojdes do vztahu a kde pre zmenu teraz TY budes nicit a deptat milujuceho a nevinneho partnera

litre

nebudes to dlho musiet riesit.
totiz tvoj frajer sa prave teraz na inom fore pyta, ako ma dat kopacky frajerke, ktora mu nikdy neda oddychnut si a stale podryva...