Ach tá závisť...kedy skonči

Príspevok v téme: Ach tá závisť...kedy skonči
leksus

Ahojte som chalan mam 15r.. moj problem ?...trochusa tu vyrozpravať(vypísať) a počut nazor uplne iních ľudi a nie len od priateľov:..vyzerám pomerne dobre ,mam dosť kamošiek a par dobrých kamošov a uplne mi to stači , v triede aj na škole som pomerne dost známy ,dobre sa obliekam podla iních..no som priateľsky spoločenský typ ktorý sa snaži s každým vychádzať..ale nejde to ... ked ma uvidi dievča alebo chlapec s trocha komplexami hned povie že som namysleny kkt debil atak dalej ..domyslite si nadavky.... vadi mi to že vobec niesom taky človek ale uplne dobrý človek...každy mi vrvai že jeto zo zavisti aj ked vobec neviidm nič avidenia hodneho tože si omne polovica cudzich ludi že som kkt debila tak dalej a tak dalej ...skrátka je to už dosť otravne..ku tomu idem na strednuv tom isotm meste a samozrejme niektori ľudia si dali zaležať aby už par ľudi s ktorymi chcem vychádzať dobre maju omne zlu mienku..strašne mi to vadi niekedy už neviem čo robiť dalej a ako pokračovať :/

majkyy1111

to poznam.. treba dat okoliu jasnejsie vediet ze si normalny a nie namysleny a ze to ze sa mozno dobre obliekas nerobis kvoli tomu aby si zo seba robil ze si viac ako ini, ale aby sa na teba dalo pozerat:) lebo casto si to niektori ludia zamienaju s tym ze ked chce niekto dobre vyzerat tak automaticky to robi preto aby sa mohol povysovat a ja neviem co.. ja sa tiez dobre obliekam a dbam o seba ale robim to preto aby som na ludi dobre posobil a nie aby som si cosi dokazoval alebo im daval najavo ze su cosi menej:) hlavne sa snazit aj normalne rozpravat s kazdym a normalne komunikovat, podla mna to staci a nerobit nejake hlupe alebo prehnane frajersky posobiace gesta