prečo zit

anjelik

Povedala by som mu, že iba ako živý ma dokáže vnímať a iba ako živý má šancu niečo pochopiť a niečo zmeniť. Ako mŕtvy nezmení a nepochopí nič.

majkyy111

tak ono je v podstate vsetko egoizmus co robime ale predsa to neznamena ze to je uz automaticky vzdy zle... to ze cosi robim co je dobre pre mna a sucasne to prinesie cosi dobre aj druhemu je presne ten pripad.. a funguje tak cela priroda a cele ekosystemy.. ani vcielky neopeluju rastliny z dovodu lebo im na nich nejak zalezi ale to ze to umoznuje rozmnozovanie kvetov je vedlajsim vysledkom toho ze vcela potrebuje pel pri tvorbe medu ktorym zivia male vcielky:)

elefantia

poznate pesnicku slova...:ak su dvaja stastny,nechyba im tretiii...pytala som sa kamnoske preco sa rozhodla mat dieta...odpovedala mi pretoze sa citila sama a chcela mat niekoho kto ju bude mat rad...ale nikto sa nepytal toho maleho cloviecika ci chce zit...rozhodli to za neho rodicia...nieje tot egoizmus??

jumbák

Povedal by som mu, že na svete sú viacerí ľudia, ktorí trpia a aj napriek tomu sa dokážu svojmu problému postaviť, a hlavne majú CHUŤ žiť. That´s all.

elefantia

ked tak citam na fore vase problemy,hovorim si na co je ten Zivot dobry,ved tu vsetci nieco riesime a trpime..raz som zalozila stranku Egoizmus..pztam sa sama seba..pytal sa nas niekto ci tu chceme na tento zasrany svet prist??? nikto ...sme tu a musime si poradit..myslite si ze vam pomoze pisat na forum vase problemy? nepomoze len sa vam na chvilu ulavi a boj zacina odznova,,,pomoct si musime len my samy,nikto iny nam nepomoze,len nas moze podporit a dat rady ale potom zalezi len a len na nas ako si zariadime zivot...preco zit??? tuto otazku si kladiem cely zivot..este som neprisla na rozumnu odpoved...mozno po smrti mi ju niekto odpovie a ja budem lutovat ze som si neuzivala zivota ale to uz bude neskoro

majkyy1111

good one lost:)
asi by som mu povedal ze tento zivot je jeho jedina a posledna sanca ako zazit cosi zaujimave, pekne ci vzrusujuce a ze koniec pride raz tak ci tak, aj bez toho aby sa snazil;) a keby to bolo s nim uz velmi zle, tak by som mu este povedal, ze ak uz ma vsetko na haku, nech na ten koniec aspon strati vsetky zabrany a nech vyskusa vsetky pekne veci co si kedysi prial spravit ale nespravil to.. (nehovorte to ale ludom s nasilnickymi sklonmi:D)