Váš názor

Príspevok v téme: Váš názor
kenekenekenk

Mam 15 rokov budem mat 16 a chcem sa vyspat s mojim priatelom som uz pripravena myslite si ze to je priskoro ? ja si myslim ze panenstvo neni vobec vzacne v dnesnej dobe a je lepsie ked sa ho zbavim viem ze to nebude asi moj dozivotny partner ale predsa kazdy vztah sa moze rozpadnut co si o tom myslite ?

myopinion

tak panenstvo okrem spominaneho ti bude aj na to, ze ta po a) chrani pred pohlavnymi chorobami a po b) pred tehotenstvom ;) ja som o dost starsia ako ty, mam uplne ine rozmyslanie a motivy ako ty, ale toto vidim aj ako dalsiu vyhodu. obcas ma to aj laka zacat, lenze chcem iba s tym koho milujem (a toho nemam momentos) a aspon necakam so strachom kazdy mesiac ci to dostanem ako moje kamosky, plus nemusim riesit strach z pohlavnych chorob a tak (i ked, aj pri fajceni sa mozes nakaziz, ale tak nepraktikujem ani to :p)

bingham

A zase to panenstvo :D..ano mas pravdu nieje na tom nic vzacne...(aj ked niekto moze mat iny nazor)a ked si myslis ze sa na to citis...sup do toho :)

43

chcela si počut,že ano vyspi sa s nim?
ved nam to može byt jedno,budeš ako ostatne nedozrete žubrienky,ktore to chceli vyskušat a ani nevedeli prečo.
čo sa bojiš ,že ti niečo ujde?
to je len naš nazor,no mohli by ti napisať aj chalani,čo si myslia,možno by so otvorila oči.
a snadˇ si nemysliš ,ž etvoj priateľ ti povie,nie moja ešte mame čas!?čo si mala???

alenka_maxova

kenekenekenk, a co s tym, ked uz panna nebudes...Co potom? Budes pre dalsieho chalana len jedna z mnohych. Rovnako "prefiknuta" ako tie ostatne :)
Naco by ti bolo panenstvo? Asi si este neprisla na to, aku mas cenu ako zena...Takze suma sumarum este nie si podla mna na nieco taketo pripravena :) Nuz, ale rob ako myslis

43

a kolko rokov ma tvoj partner a kolko spolu chodite?poznaš ho dobre?vieš ake mal pred tym priatelky?s kym už všetko spal?

43

osobne si myslim,že nie si pripravena na to,pretože neviem či v 15 može byt dievča ženou?!
nehovorim,že maš byt pannou do 30, kym sa nevydaš , aj ked dneska sa zase panenstvo "nosi" .....
no len moj nazor,prečo by si sa mala rozdavať len tak,kolko spolu chodite?
vieš o rizikach rakoviny krčka maternice?
vieš o tom,že čim viac partnerov v živote ,tym vačšie riziko ochorenia ?
premysli si to,ved ti nič neujde a zbližovat sa možete aj inym sposobom a pri tom zostat pannou.