Kolko casu travite so svojim partnerom?

Príspevok v téme: Kolko casu travite so svojim partnerom?
0vecka

to je u nas vecny problem ...

makam od rana do vecera potom idem do posilovne a vecer mam este tak hodku dve cas (ako kedy niekedy ani to nie)...

raz v tyzdni zajdem za svojou priatelkou a u nej prespim a vikendy sme cele spolu teda od piatku do nedele vecer... pricom by som rad jeden den travil sam alebo proste mal program nezavisli na nej...

tym myslim styl napr. ze v sobotu rano by som niekam siel a vratil sa v sobotu vecer pretoze tato situacia ma strasne vycerpava...

ako je to u vas ? zda sa vam to prehnane?

TinaM

Suhlasim s Maoam. Akonahle partner odmietne hladat pricinu a kompromis vo vzniknutej situacii, nieco nie je v poriadku. Je to hnusny sebec, neznasam ich. Ty si premysli, ci tebe vyhovuje tento stereotyp a takato sex-prisavka.

Maoam

ninusqaa, skor asi nechce prist o 3x sex, ked ho nebudes vidat denne, bude ho mat namiesto 7x iba 4x, to je asi cely jeho problem ;-D

ninusqaa

chcela by som sa spytat ci je dobre byt s niekym kazdy den aj ked sme spolu len od tej 18-22:00 ??neviem chcela by som si aj oddychnut kedze stale pracujem ale je to tazke zacinam mat pocit ze neviem bez neho zit a najhorsie na tom je ze on pride za mnou do prace a po praci ideme k nemu dame sex a idem domou bojim sa ze tentp stereotypni vztah sa o chwilu rozpadne pretoze mavame dost casto spolu hadky poradte mi plss ked spm mu pobedela ze chcem aby sme boli spolu 4x do tyzdna povedal mi ze to pre neho nie je v ztah...

Ve

ja to mám opačne, spolu pracujeme, nebývame spolu, a tiež som rada, ked som jeden deň sama :-)

a je to láska, a úplne ťa chápem ovečka...
sú ľudia, ktorí sú nonstop s partnerom, sú ľudia, ktorí ľúbia, ale potrebujú čas len pre seba, treba to rešpektovať, neznamená to, že ľúbia menej

každý sme iní a mnohé páry, ktoré sa vidia menej trvajú dlhšie a sú si vzácnejší!

:-))))

0vecka keby si tu svoju priatelku naozaj miloval , tak by si sa vysral na tie tvoje individualne činnosti a venoval by si sa iba jej a dal by si všetko zato aby ste boli spolu a garantujem ti , že ta pre teba "dlha sobota" by ti pripadala ako keby trvala dve hodiny .. :-) tolko odomna

zuzusa

No my spolu aj bývame a musím povedať, že skoro všetko voľný čas trávime spolu samozrejme že okrem práce. Sem tam ide sám von ale ozaj len sem tam, jemu sa samému bezomňa ani nechce.

ivanečenka

tak nemyslím, že je zle, pokiaľ sa venuješ svojim záľubám a s priateľkou si cez víkend. My sme tak boli keĎ sme spolu začínali, boli sme spolu cez víkendy a vôbec nie stále, potom som sa ja presťahovala, tak sme začali tráviť spolu víkendy -- v piatok prišiel, v nedeľu odišiel a zrazu sa stalo, že bývame spolu (jeho dom sa ide prerábať), síce sme dosť často spolu, ale drahý má záľubu, ktorú chce rozvíjať a ja s tým nemám žiaden problém:)

angeliquee

Coze? Tak toto ide akosi mimo mna... Pardon, ale dvaja ludia, ktori sa miluju nemaju potrebu byt od seba cele dni... Mne staci, ze idem kadernicke, kozmeticke ci na masaz, alebo kavu s kamoskou. 2-3 hodky a tesim sa na partnera a nie toto. Divne su tie dnesne vztahy...

dedy

Ale to že sa manželia vidia 2x do mesiace, nemusí zase znamenať, že im to klape, nikdy nevieš, či sa žena po nociach netrápi alebo či chlap nie je zúfalý, či ho žena nepodvádza alebo čo ja viem, málokto vie čo sa skrýva za stenami domov.
Mne by dosť vadilo, ak by si mi chcel ubrať z tých troch dní jeden. Ale na druhú stranu chápem, že chceš čas aj sám pre seba. Skúste nejaký kompromis, sem tam jeden deň z víkendu, pre začiatok to skús navrhnúť nepravidelne, a skúste si ten deň užiť po svojom ale zase sa potom na oplátku stretnúť cez týždeň alebo ten ďalší spoločný víkend ísť spolu niekam na výlet.
U nás si dosť vyžadujem, aby keď môžeme byť spolu, aby sme boli spolu takmer každý deň v týždni(po večeroch), celý len semtam a to cez víkendy, lebo potom máme týždne keď sa nevídame, lebo sme od seba ďaleko. Ono je to väčšinou týždeň tak a týždeň tak, máte jednoduchšie ak sa môžete stretávať aj každý deň ak sa vám trochu čas uvoľní.