vzťah

Príspevok v téme: vzťah
janulalll

Chcela by som sa poradit.Zoznamila som sa s chalanom,ktory je o 10rokov starsi a ma co to za sebou.Ja mam 24 a pozname sa nieco cez mesiac.Obaja mame asi ten isty problem,ze asi pred 4rokmi sme sa rozisli s partnermi,ktorych sme uz povazovali za buducich manzelov a manzelky.Viem,ze on s tym este stale trpi a nie je moc vyrovnany,no pravda je,ze aj ja si davam pozor.Sam hovori,ze si to musi usporiadat v hlave.Do nicoho ho nenutim.Neviem ale,ci to raz moze mysliet vazne a nie je to len o tom aby si vyplnil volne chvile.Vola takmer kazdy den a sme spolu casto.Je to urcite este dost kratky cas,aby sme o niecom vaznom rozmyslali.Ale bojim sa,ze zacnem na nom lipnut.A vobec ci mi to stoji za to.Mozte mi povedat co si o tom myslite?Dakujem,aj za precitanie tohto prispevku.

bubinka

presne to, doslovne, co ti napisala dada, si myslim aj ja :)drzim palceky, neboj sa, vsetko bude tak, ako ma byt..:)

Aria

Ahoj, nuz ja len tolko, ze mam tiez priatela ktory je o 8 rokov starsi, a naviac uz rozvedeny. Ked som ho spoznala, liecil sa zo vztahu, ktory mal po rozvode a rozpadol sa velmi nahle. Mala som z toho celeho horzne obavy, ale dnes viem, ze som stretla uzasneho cloveka, ktoreho mi zoslalo asi nebo :o). Dlho...teda asi rok sme sa v podstate len spoznavali a ja som si davala myslienky dokopy, a on vlastne tiez. Teraz sme spolu rok a pol, planujeme si buducnost, tesime sa kazdemu spolocnemu dnu. Takze niekedy je opatrnost a spoznanie toho druheho velmi dobre. Drzim palce...

janulalll

dada ďakujem ze príspevok.Ano tie city udrzat pod kontrolou je naozaj makačka.Včera som bola nejaká nesvoja a stále som na neho mysela,tak som si povedala dosť.Predtym ako sa rozisiel s bývalou si vravel,že by to bola dobrá matka pre ich deti.A ked sa rozišli dosť ho to vyradilo z obehu..Moc ho ešte nepoznám,tak uvidí sa či mi bude stáť zato.

dada

ak mozem nieco k prispevku... no ja si myslim, ze 4 roky je dost dlha doba na vyliecenie sa z nevydareneho vztahu... ale urcite by si mala mat svoje city pod kontrolou, aj ked je to niekedy dost tazkeee...ale urcite ak si myslis, ze ti zato stoji tak sa do toho pusti a buduj si krasny vztah... good loock