Idem vysadiť HAK. čo s akné?

Príspevok v téme: Idem vysadiť HAK. čo s akné?
šumienka

Ahoj! Po 8 rokoch utrpenia s akné sa mi podarilo zlepšiť stav pleti vďaka hak o 80%. Užívam ju 6 mesiacov, ale musím ju vysadiť. Desím sa toho čo bude potom. Zase bolava tvar, rano priprava namiesto 5 minut 25 :( atď.Kedže hak je jediná vec, ktorá mi pomohla s akné asi budem mať akné hormonálneho pôvodu. doktorka mi poveddala že sa to nedá liečiť iba potlačiť pomocou hak. neexistujú nejaké prírodné preparaty ktoré by mi pomohli? nikto kto má skúsenosti? prosim pomožte

Bobaňaaa

Ja som vysadila ATK pred polrokom ktorú som brala len z dôvodu upravenia akné. Doteraz žiadna zmena...som veľmi rada že všetko ostalo tak ako má. Teraz používam len čiastiacu vodu AKNELOT(2€) a detský krém BUPI (2€) Menej je niekedy viac...
Držím palce :)

1112

No ja som tiez vysadila pred 4 rokmi HAK, a amen pán... to čo sa dialo a deje so mnou, neprajem ani nepriatelovi... tvár mam ako vysoké tatry... velké bolavé vredy vo velkosti snad 2 cm. Neprajem to fakt nikomu. ja som mala zrejme uplne zlu antikoncepciu (Minisiston). Kiež by som aj ja mala len zopár ako píšete...
Na kožné doktorky som zanevrela, lebo *ovno vedia.. len amstičkovať, cpať do vas antibiotika a nič z toho...
Ale je sranda, kolko ludí tu píše aké maju velké problémy s pleťou a tak a ja ked si všímam ludí na ulici, všetci sú nejakí dokonalí :)

JahO_Odka

Tento mesiac tiež vysadím HAK. Dosť sa toho bojím. Teraz mám veľmi dobrú pleť, ale neviem, čo s ňou urobí vysadenie po 6-tich mesiacoch :(

jahodka123

Ja mám tiež akné hormonálneho pôvodu. Nepracuje mi štítna žlaza tak, ako by mala. Po 7-mich rokoch som vysadila HAK. začli mi vyrážky a dokonca lupiny vo vlasoch. Už je to vyše pol roka, ale trošku sa to zlepšilo. Zmenila som špampon, aj kozmetiku a je to lepšie. Na pleť doporučujem prírodné výrobky. Tie, čo ukazuju v reklamach ti nepomožu.. Ja poučívam krém a pleťovú vodu z medu s propolisom (prirodnakrasa.sk) a ako make-up Normaderm od Vichy. Ten je myslím aj antibakteriálny. Pleť je po nom hebká. Ale mám ju mastnú stále, s tým už nič neurobím, ale vyrážky ustúpili (klop klop)

šumienka

všetko čo píšeš som skúšala. Kožná ma po 6 rokoch liečby a skusania vsetkeho mozného poslala ku gynekologicke a ta mi predpisala HAK. Z kozmetiky som toho vyskusala hadam všetko, teraz používam čisticu penu ryor, krémy LRP, kevandulový olej od saloosu.