Hnusny system tohto sveta

Príspevok v téme: Hnusny system tohto sveta
HNUSSVET

SYSTEM TOHTO SVETA MA VYTACA ...PRECO MAJU HOKEJISTI MILIONOVE PLATY , ZE NEVEDIA UZ OD DOBROTY AKE NAJDRAHSIE AUTO SVETA SI KUPIT , PRECO SA TAM VALIA JEDNEMU CLOVEKU TAKE PENIAZE A NA DRUHEJ STRANE V AFRIKE DETI ZOMIERAJU BEZ POHARA VODY???PRECO HERECKY A INE STETKY - CELEBRITY BERU NESKUTOCNE PENIAZE ZA TO , ZE OTRCIA PICU V TELKE A NA DRUHEJ STRANE MATKA S DETMI NEMA ANI NA SALAM DETOM DO SKOLY...ZA JEDNU KABELU CO TAKA STETKA MA MOZU OCKOVAT DETI V AFRIKE ....PRECO JE TENTO SVET HORE NOHAMI ...A STALE LEN ZBIERKY OD CHUDAKOV PO EURICKU NA ONKOLOGIU , ATD... PRECO JE TENTO SVET TAKY ????

sweater*

ludia su vacsinou nestastny z toho ze ta nespravodlivost je konana na nich, keby sa to tyka inych a nie ich ani by necekli, ze to niesu oni co im pchaju uplatky do vacku, ze to niesu oni co kupili lukrativne pozemky po 10 halierov meter stvorcovy vdaka dobrym kontaktom atd. to ich na celej veci serie.. myslim si ze keby dakto co ma tu moc chcel, dalo by sa zmenit toooolko veci, napr. nakrmit vsetych ludi na svete co to potrebuju a kopa ineho... len v tom bude asi daco ine, nie to ze to nejde..

alenka_maxova

uplny suhlas s Oveckou...keby bola zakladatelka temy na mieste tej riaditelky posty (prispevok nizsie) ci majitelky posty, ci co to bolo sakra :D Tak by sa spravala presne tak ako ona. Keby jej ponukli za nieco tolke peniaze, urcite by neodmietla...a vlastne, neviem kto by z nas odmietol, sama neviem ako by som sa zachovala. A k tym "hviezdam" v telke....Hlavne, ze to vsetci pozeraju, ale vsetkym sa to hnusi :D :D Nepozerajte to! Nepozerajte spravy, tam su len senzacie...nepozerajte umelo vytvorene farmy a neviem co este...nepozerajte Smotanku a podobne sr****. A bude vam taaaak dobre, ze az :)

natusa42

nepremyslaj...lebo ja nad tym tiez premyslam a privadza ma to k psychologovi.....zamyslam sa nad problemami tohto sveta a potom mam este vacsie svoje vlastne problemy

0vecka

podla mna je tato spolocnost len obraz toho aky sme... drviva vecsina tych co place by robila to iste kebyze je pri koryte...

majkyy111

maros presne - ide len a len o zavis. keby mal nejake peniaze, tak by bol teraz mozno kdesi v dubaji v nakupnom centre a na deti v afrike a "vytahy" by si ani nespomenul... je to akurat zakomplexovany zavistlivy pokrytec

majkyy111

to ze existuju a pouzivaju sa vytahy, pohyblive schody a dopravne prostriedky nie je vobec nelogicke - setri sa tym cas tam, kde ho hlavne potrebujes - v praci. umoznuje to ludom viac zarobit a vyprodukovat viac hodnot. to ze existuju fitnes centra je tiez velmi logicke - ak mas zarobene a mas volny cas a chces nieco spravit pre svoje zdravie, ides do fitnes centra. je to uplne logicke a racionalne

Maros75

HNUSSVET- preco nic nerobis,aby si bol aj ty hviezda???
Lamentovat vie kazdy. Zavist??? Zial.....ludska vlastnost. :)

Sejla

lumik, dobrá pointa:) to je takzvaná inštinktívna stádovitosť ľudí, ktorú už roky pozorujem a prišla som k zaujímavým poznatkom. Kdekoľvek ludia sú, snažia sa vyhľadať stádo. Stádo ich podrží vtedy, keď treba vynakladať energiu na rozmýšlanie a chápanie, vtedy, keď treba byť zodpovedný za svoje slová a činy a taktiež uspokojuje spoločenskú potrebu a potrebu niekam sa "zaradiť", niekam "patriť". Avšak stádo koní neprijme k sebe zebru, ani koňa, ktorý chce cválať rýchlejšie, než najpomalší kôň v stáde. Podobne je to aj s ľuďmi... totálne priemerní ľudia zapadnú do stáda a stanú sa z nich ovce bez mozgu, pasúce sa na viac, či menej luxusnej lúke. A konzumná spoločnosť a zábavný priemysel nás takých chce a podporuje to. Individualizmus je prudko nedocenený. Používať vlastný rozum so sebou nesie veľký risk a zodpovednosť, tak načo by to ludia robili? Aj prispievatel HNUSSVET podľa mňa necíti úprimnú ľútosť nad hladujúcimi deťmi v afrike, ani sa nesnaží reálne s tým aspoň trošku pohnúť, len rozpráva veci, ktoré si myslí, že sa budú stádu páčiť:)