necitím sa pre neho dostatočne dobrá..

Príspevok v téme: necitím sa pre neho dostatočne dobrá..
lola120

Mali ste už pocit, že nie ste pre svojho partnera dostatočne dobrá?

Môj partner bežne narazí na to, aby som schudla, a nakoľko viem, že sa mu páčia chudé dievčatá, ale úplne chudulinké, tak sa ma to dotkne a urazí ma to. Potom to pretočí na srandu, no mne tie narážky na moj vzhľad a postavu nerobia najlepšie, a niekedy mám úplnu nechuť sa s ním baviť. Pre neho sú všetky tieto narážky brané, ako sranda, ale ja by som si nikdy nedovolila robiť srandu z jeho vzhľadu lebo viem, že to častokrát na škodu a viem, že tým dokáže človek ublížiť. Pričom ja mám postavu celkom fajn, mám štíhle nohy, prsia akurát, ale nemám bruško najplochšie. Proste stále mi dáva najavo, ako je so mnou nespokojný, hovorí mi ako sa mám obliekať aby som sa mu páčila, že mám nosiť opatky, legíny a podobné veci.

Minule mi napr. povedal, že som nenormálna, proste dokáže mi povedať hocičo, a mňa to zabolí. Ja sa premienim v tomto vzťahu na plačka a nie na niekoho, kto je štastný, pričom on je v iných veciach vo vzťahu dokonalý.

Som len ja prehnane citlivá, alebo by ste mali taký istý pocit aj vy?

Laurina22

Ja by som nevedela byt s chlapom,ktory je so mnou nespokojny.

Mala som takeho,presne taketo narazky mal.Hlavne ze on bol dokonaly.A podvedome som to mala stale v sebe,stale som stahovala brusko,nosila stahovacie spodne pradlo,po byte som nepresla v kratkych veciach nedajboze v nohavickach lebo by uvidel moju celulitidu na zadku a poslal ma do fitka.Nikdy som pri nom nebola uvolnena.

Taky vztah je na nic.

Teraz som s clovekom,ktory mi povedal,ze pre neho som ja najkrajsia na svete a nikdy nemam nadavat na svoju postavu,pretoze ja nadherna:-)))

A o tom to je.

odpovedam

No necitala som si prispevky pred sebou, ale chodila som s jednym takym. Nemam ani 50 kg a tiez chcel mat zo mna kost. Je pravda, ze som nizka, no cely zivot sportujem, cize nemam fakticky ani z coho schudnut. najprv som si z neho robila srandu, ze ked on priberie do svojich kostnatych ruk daco, ja schudnem. Ale ked som rok pocuvala, ze som tucna, ze mam male prsia a ze by som s tym mala nieco robit, nechala som ho. Nebudem toto cely zivot pocuvat.

Schvalne som sa ho spytala, preco si nenasiel anorekticku, ked sa mu ocividne take pacia, povedal, ze ma mal rad a ze dufal, ze kvoli nemu sa budem chciet zmenit. Mylil sa a velmi :-). Pritom on sa urazil, ked som mu povedala, ze na chlapa ma male svaly. Jednoducho som sa nedala. Vratila som mu to. Chlapa nepritahuje, ked zena pochybuje, treba dat najavo, ze sme spokojne so sebou. Aj ked je jasne, ze nie sme. ALe podvolovat sa nema cenu.

Ako pisem, presne na jeho nerealnych poziadavkach sa nam rozpadol vztah. Dlho ma este prosil o navrat, druhu sancu sice dostal, ale stale mal na mna rovnake pripomienky. To proste nejde. Ked som mala po nom dalsieho priatela, tak som ine nez komplimenty na svoju postavu ani nepocula. Proste poklad :-). Treba zmenit chlapa a nie seba ;-)

lola120

M 25: Buď taký láskavý a nechytaj ma za slovíčka, budem ti povďačná :). Myslela som citlivka, čo sa týka jeho, že či to beriem len ja v zlom, a iným ľudom to pripadá normálne.

A prečo som s ním? Lebo ho mám rada, po prvé. A po druhé, väčšina chlapov ma chcela len na jedno, a takýto typ chlapov sa na mňa lepil 3roky, a teraz prišiel on, ktorý sa však ku mne nevie správať.

M 25

zaujímavé, ešte , ked si len zakladala túto tému, si si nebola istá,či si prehnane citlivá, či nie. a zrazu, si sekera?
chceš sa len obhájiť pred nami, či pred sebou? tak načo si ešte s takým tupcom, ked sa za tebou otáča kopec iných?

lola120

Ale ja proste chudnúť nechcem, resp. spevnovať svalstvo, ak sa niekedy rozhodnem schudnúť, tak to bude kvoli sebe, a nie kvoli chlapovi.

Ja nie som žiadna citlivka, ani nič podobné, skôr som taká sekera. Ale čo sa týka tohto, že ubližovať, prípadne mu to vracať, to nedokážem, pretože viem, ako to dokáže raniť.

Minule bol na jednej akcii a povedal mi, že tam boli také "babenky", že si nestihol zapisovať mená, a samozrejme, že to opäť myslel zo srandy. A pokiaľ sa ja urazím, tak som nenormálna, a urážlivá, čo on na mne neznáša. Ja nemožem nič, on všetko.

A takto, ja som typ baby, za ktorou sa chlapi otačajú jedna radosť. Nechcem sa chváliť ani nič podobné, len chcem aby ste si aj na základe tohto vydedukovali, že nemá nárok byť takýto ku mne.

piktogram

lola, ak sa teraz z neho "poseres", bude si dovolovat stale viac. a dost mozne, ze sa jedneho krasneho dna zobudis na psychiatrii.. chcela som napisat v marnici, ale to je blbost, lebo tam uz sa nezobudis :)) humor only.

toto nie je o vahe.

p.s.: su zeny, kt. postavili na velkom zadku celu karieru: lopezka, kardashian, coco austin.:) blby chlap vzdy slinta po tom, na co nema: peniaze, alebo "vybavu" :) ti hodnotni p*coviny neriesia.

Laurina22

Doubledog no neviem,ci je citlivka.

Mne ked hovoril byvaly priatel,ze mam velky zadok a tucne brucho tiez mi to nebolo prijemne a to si o sebe myslim ze som dost silna osobnost

doubledog

podla mna sa k sebe hodite, je skvele, ako to v zivote vsetko dokonale funguje a kazdy si najde to, co mu vyhovuje.

ty si submisivna placliva citlivka, on je pako, co ta buzeruje a depta.

ved vy sa navzajom potrebujete!