"Nafuknute" bradavky

Príspevok v téme: "Nafuknute" bradavky
moulin999

Mojim problémom sú ako keby nafúknuté bradavky. Chcela by som vedieť či sa s tým už niekto stretol a ako tento problém riešil. (na okraj prosím Vás ani sa nesnažte mi pomôcť tým že mi napíšete že je to len o estetike, že to nemám riešiť lebo tým komentárom mi nijak môj pocit z toho že s tým nie som spokojná nezmeníte.Ani ma neubezpečujte ak ste sa s niečim takým ešte nestretli) ..Vašimi radami by som chcela zistiť či dokonca nejde aj o nejaký zdravotný problém.alebo či ide len o môj vek a o to že moje prsia sú ešte stále vo vývoji keďže mám 16 rokov. Hľadala som o tom veľa na internete a niečo také som tam vôbec nenašla .Ak máte aj nejaké stránky/linky/ na riešenie tohto problému tak sem s nimi.Vopred ďakujem za reakcie :)

3664356765336

mam ten isty problem zacalo to ked som mal 13 teraz mam 17 mam ich stale take iste uplne mi to nici postavu lebo sportujem no prsia vyzeraju hrozne, dochtorka mi povedala ze sa to zlepsi no za 4 roky ziadna zmena:) nerad s tym chodim na verejnost napriklad na kupaliskom no frajerka to chape a nesmeje sa tomu, pocul som ze sa to da vyoperovat no neviem ci s tym chcem tak daleko zajst

mate59

Daniel, je to sposobené s najvačšou pravdepodobnostou s dospievaním.Sú citlivejšie, zvačšené,ale to časom prejde.Nenos bielizen z umelín, radšej bavlnený nátelník, tričko.

Daniel M

Caute som chlapec a mam 14 a mam nezvicajny problem.Mam nafuknute bradavky. Su sitlive ale ked som v zimnej miestnosti tak sa zmensia a su normalne.Ako mam riesit tento problem ?? DAKUJEM

TinaM

hm, asi si to neviem predstavit. Mozes to viac popisat? mas neforemne prsia, velke bradavky alebo dvorce alebo...ja neviem

margaretka22

pre istotu treba zájsť aj na vyšetrenie ale stretla som sa s podobným prípadom ked sa v rodine používalo vela hlavne kuracieho mäsa a deti mali problémy chlapcovi sa zväčšovali prsia dievča malo nadmerne velké bradavky. bol to hormonálny problém