Evolúcia vs zemeguľa

Príspevok v téme: Evolúcia vs zemeguľa
0vecka

Dnes som nad tym rozmyslal... Preco sa stale najdu ludia ktory "neveria" na evoluciu ale to ze Zem je +- gula tak o tom su presvedceni?? pritom pravdepodobnost tychto dvoch dvoch teorií sa blizi k 1 ....

a ako je mozne ze s tymto potom operuju aj niektori cirkevni zamestnanci a zavadzaju ludi ze evolucia je jedno z mnohych vysvetleni pritom sa jedna v podstate o jedine podlozene spustou dvokazov na jednej strane a na druhej niekto kto povie ze nieje z opice a vela ludi sa k nemu prikloni...

nechapem ako je to v 21. storoci mozne

lost

no ok :D ked chces tak mi napis na lostlost@azet.sk a vecer pozriem mail, popripade ti mozem napisat ci vobec niekam idem ak tak :) zatial nie som rozhodnuty..

lost

jaj tak, cize pokial neni super suchy tyzden, tak clovek nema istotu? :D

i ked sranda no tie nemecke mesta su vacsie ako cele kraje bratislavske tu :D cize na jednej strane snezi a na druhej svieti no :D

ale dik za info

0vecka

2 lost cely tyzden prsalo ale len v noci... takze kludne moze... :-D tu sa bezne stava ze zaleziem do metra pekne slniecko videm z metra a brutal dazd.... preto neverim predpovediam a cekujem len niederschlagsradar...