Artroskopia kolena

Príspevok v téme: Artroskopia kolena
Martin0015

Dobrý deň

Prosím Vás chcem sa opýtať, Asi v marci sa mi stal uraz kolena pri futbale vtedy som to "liečil" len rehabilitačne a kludom zhruba 3 mesiace som si dal pauzu od futbalu. Po týchto 3 mesiacoch som znovu začal hrávat futbal najrpv len malý futbal (miniligu) no pred dvom týždnami som už začal znovu hrat aj velký futbal a hned v druhom zápase na velkom futbale sa mi zranenie obnovilo. Už týžden chodím na barliach atd atd ... a dneská som bol na kontrole a môj lekár povedal že budem musiet ist asi na Artroskopiu . A tu je konečne moja hlavná otázka : Chcem sa opýtat či po artroskopii kolna je možné ešte hravat futbal. A počul som ešte o nejakej operácii BTB (kost - šlacha - kost) odobratie štepu zo strednej časti šlachy na prednej strane kolena

Že či tento typ operacie robia aj u nás a čo by ste mi poradili Vy. Pretože doktor povedal že vezy (neviem teraz ktorý ak bude treba prepíšem vám sem lekársku správu) som mohol mat pretrhnutý už vtedy v marci a teraz sa to len znovu dáko prejavilo čiže by už mohol byt odumretý a potom to riešit nejako plastikou ...

Dufam že dáko pochopíte čo sa chcem vlasstne opýtat :)

Dakujem pekne za odpoveď

Ak to má niečo spojené aj s vekom tak mám 19r...