uz ho mam dost....cheli by ste takeho??

Príspevok v téme: uz ho mam dost....cheli by ste takeho??
ivka2

Zeny prosim poradte mi, uz som zufala a neviem ci fakt sibe mne alebo mam sibnuteho priatela....sme spolu 5rokov, on stale snival a opisoval ze kedy sa vezmeme, ale ja som nechcela lebo som este mlada a este studujem, no teraz ked nieco spomeniem o svadbe, tak povie ze svadbu tak za 5 rokov, lebo on si az teraz uvedomil ze potrebuje si uzivat slobodu, a ze ked bude so mnou tak uz bude po vsetkom konec, mne je z toho do placu, ked si pomyslim ze on si zivot so mnou predstavuje ako pohreb mladosti...a teraz aky je on...ma skoncenu vysku, vek 26, prilis velke sebavedomie lebo si chytil dobru pracu, ma uz aj byvanie lebo mu k tomu dopomohli rodicia, a ma pekny plat, lenze problem je v tom ze on vsetko co zarobi vsetko dokaze aj minut...tak mi povedal ze ked sa zosobasime ze on bude prispievat len 60% do domacnosti, ze zvysok bude on pouzivat na co on chce...a dalsia vec je ze jeho predstava zeny je ze ma byt stihla blondina, inteligentna, prijemna, s vysokym prijmom, s mierami 90-60-90, ktora mu bude na vsetko prikivovat, a popri tom vsetkom sa bude starat o deti, varit, upratovat a este zabehne do fitka aby bola sexi...pritom on nieje ziaden BRAD PIT, a aj napriek vsetklym tym vlastnostiam ho mam rada....resp. ho lubim...ale fakt neviem ci to ma buducnost...lebo ja vobec niesom taka aku si on predstavuje, ..lebo nikdy mi nepovie ze ja chcem teba, ale povie ze ja chem aby moja zena bola taka, taka, taka...chapete???som zufala..a neviem ci je problem vo mne alebo v nom...ja mam 21, studujem vysku, a viem aj upratat aj navarit, no som normalne dievca, ziadna modelka ani moletka, ale ani ziadna fiflena..ale viem sa uskromnit, co jemu skromnost nic nehovori...prosim poradte mi, povedzte mi hocico co by mi pomohlo, viem ze som sprosta , ale ho lubim, a ked mu poviem ze je koniec tak to nevydrzim lebo mu napisem alebo on aj tak po 3 dnoch pride a ja mu otvorim..:(laska je silnejsia ako rozum...a sorry ze som sa tak rozpisala ale potrebovala som sa vyventilovat a sorry aj za tie chyby....

ivka2

kitti ked ja to nedokazem..ja mam take tusenie ze on pride uz dnes vecer....lebo viem ze mu chybam, lebo hoci chce volnost tak aj tak stale za mnou chodi lebo sam doma sa nudi....ja tuzim po jeho objati, a hlavne po jeho normalnom spravani, ale ak nepride tak zajtra odchadzam prec a sobotu odchadza on prec na tyzden takze bude mat on cas na rozmyslanie akej chyby sa dopustil..sice on ma asi aj tak dlhe vedenie a stale sa bude vidiet bezchybny..

kitti

Super Ivka. Tak prvy krok uz mas za sebou.
Teraz nasleduje druhy-este tazsi krok. Po troch sa s nim stretnes... Budes sa tesit,ze ho vobec vidis...
Ale ty to nemozes ukazovat,musis byt k nemu chladna a este raz mu povedat rozhodne NIE. Len ho velmi nenechaj rozpravat,nepustaj ho dnu,lebo ta obmakci a ked bude vidiet tvoju neistotu tak vyhral. Bude vediet,ze este ma sancu.Potom ked odide sa uz mozes vyplakat.... Len aby to on nevidel.

mirica

ivka2, držím ti palce aby si to vydržala..nevzdaj to a nenechaj sa od neho nijako obmäkčiť, aj tak nič nedodrží..si mladá, ani sa nenazdáš a stretneš niekoho nového, hoc nebudeš mať na to ani chuť..ber to tak: čo sa má stať sa aj stane. spoznáš ešte veľa chlapcov a budeš si môcť vyberať, nikdy sa netráp pre žiadneho, nestoja zato..papa a píš tu ako to zvládaš, budeš to mať jednoduchšie.

ivka2

Dajkujem Vam vsetkym za podporu...vcera som povedala ze je koniec...ale este nepresli tri dni po ktorych sa on chodi vnucovat, takze neviem co este bude nasledovat, ale uz ho mam plne zuby....hoci ho lubim a boli ma ak si pomyslim ze je vsetkemu koniec, ale mate pravdu a ja si to uvedomujem, len ja sa neviem odputat...este raz vsetkym vdaka:)

orešanka

Ahoj Ivka.
Ja by som sa s ním rozišla. Možno si to neuvedomuješ ale vždy budeš vo vzťahu tá horšia. Pri každej príležitosti ti vyhodí na oči, že on ťa živí a on má vyšší príjem a on všetko platí. Ďalší stupeň bude, ak budeš od neho niečo chcieť napr. aby bol viacej s rodinou alebo aby sa zmenil - či on dosť nezarába a či nemá nárok na svoj voľný čas. Z teba sa stane žienka domáca, ktorá bude čas tráviť s deťmi a čakaním na manžele a plnením jeho želaní. Ak by si sa nebodaj chcela aj ty realizovať, buď si istá, že s tým bude problém lebo špekuluješ. A ako by reagoval keby si mala lepšie uplatnenie a prácu ako on? Zniesol by to? Neviem ako ho opustiť lebo ja som sa rozišla len s detskými láskami a svoju prvú vážnu lásku som si zobrala za manžela. Prajem ti veľa šťastia ale dobre si rozmysli ako chceš žiť.

drnda

Kitti, super si to napísala, hlavne ten záver "Radšej sa trápiť pár mesiacov ako celý život!!!" Si jednička

Arweena

ivka mrzi ma to, ale z vlastnej skusenosti ti môzem povedat, ze čaka na niečo lepsie a teba ma zatial v zalohe..lepsie niečo ako nič

kitti

Ivka,drzim ti palce. Neboj sa, je este vela dobrych chalanov a aj ty si najdes niekoho kto sa presne hodi ku tebe. Len to potom potrebuje cas. ak sa rozhodnes to ukoncit musis pri tom zostat.Si silne,sebavedome dievca tak to dokazes..:))

ivka2

kitti , tvoj pribeh je presne taky isty ako ten moj..len ja sa snazim zistit ci ma podvadza..zatial som na nic neprisla, hoci viem ze mi dost klame...ale spravila som dalsi krok a asi to dnes vecer definitivne ukoncim...

kitti

Ivka... Ja tiez som sa zalubila do obycajneho chalana,ani pekny nebol,len bol taky mily,dobry,..Nemal peniaze.Mali sme sa super,az kym nezacal podnikat,zacalo mu dobre ist,zacal bohatnut,mat novych kamaratov,nove kamaratky....
Mna uz zanedbaval-vraj viac musi pracovat! Ja som zacala ziarlit,sme sa potom len hadali.Nakoniec vysvitlo,ze som mala pravdu,zacal ma podvadzat.Nebol pekny,ale mal peniazky a to je hlavne pre dnesne dievcata.Aj ja viem dobre varit,tiez upratovat,nepatrim medzi najskaredsie. A on si nasiel taku ktora nevie nic,len sa pekne obliekat z jeho penazi,pekne sa vyfintit a hlavne minat jeho peniaze.Ja som nikdy od neho nechcela nic,zila som stale z mojich penazi a predsa je mu lepsie takto. Potom sme sa rozisli.Ja som sa trapila strasne vela,stale ked som sa sniekym zoznamila som hladala v kazdom jeho.
Presli styri roky a ja som konecne nasla toho praveho.Teraz som si uvedomila,ze aky bol on hnusny ku mne,kolko mi klamal a kolko bolesti mi narobil.Az po styroch rokoch som ho vedela dat na bok v mojom srdci.Ked si sponemiem na to,ze po rozchode som sa kolko natrapila,ale sa to oplatilo.Vidim aj teraz,ze aky zivot zije, a by som nechcela byt vedla neho.
Peniaze cloveka velmi zmenia,davaj si pozor. Radsej sa trapit par mesiacov ako cely zivot!!!