asi mam syfilis

panika

BWR tak sa vola tent test.A obhanali,lebo sirit pohlavne choroby je trestny cin.A trochu menej vazne-normalne chod k lekarke (najlepsia je dermatovenerolicka-je to kožna,ktora sa zaobera aj pohlavnymi chorobami)-ale ak taku nepoznas,chod normalne na gyndu.Povies,co Ta trapi a ona Ti bud naberie krv,alebo Ti povie,kam mas ist.Nic sa neboj a neodkladaj to.Ale preco si myslis,ze mas syfilis?Mas niektory z priznakov?

aljoška

Ako si na to prišla ,že máš syfilis?Jediná rada je ist k lekárovi.Odoberie ti krv na vyšetrenie a podla výsledku sa zariadi.Mohla by byt aj taká možnost,ist darovat krv,len neviem či je to až také správne.Tam sa robí vyšetrenie na BWR a nedajbože by ti vyšlo pozitívne,tak by ta obhánali.Ak máš pravdu tak je lepšie čím skor sa začat liečit.

narusena

a bolo by moc hnusne keby som sla darovat krv ?za ucelom zistenia toho?oni ma potom musia pomoxct nie keby to bolo pozitivne

ctibor

Ved ked pojdes sukromnemu dermatovenerologovi, tak je to diskretne.Jedneho poznam.Uz som bol u neho, tu je meno,ak pomoze.

Dr.Haid 02-63530163

narusena

napisla som narusena lebo si asi naozaj neuvedomujem chorobu.nemam rada ordinacie a ten doktorsky pristup.keby existovala institucia ktora testuje len taketo veci a nie ze oan sa ma naxodbe pred vsetkymi spyta co mi je.nedokazem to to je jasne.pomoooc