Dokončenie VŠ

dedy

ono ak ťa príjmu tak si budeš musieť pobehať všetkých vyučujúcich, či ti predmety uznajú alebo nie, to nezáleží na študijnom, zväčša sa uznávajú známky do Cčka, ale je to individuálne, záleží od profesora a tiež či sa niečo počas roka nezmenilo, ako počet kreditov, náplň predmetu a podobne

zewa

No tak to je skoda, ze si si nestihla dat prihlasku aj tento rok. Neuvazujes radsej o inej skole, kedze tu budes musiet zacat studovat od zaciatku? Niektore skoly predlzili podavanie prihlasok do konca jula, ci augusta. Teraz si spominam, ze ta moja kamoska tiez bola rok doma, a potom isla znova. Len mam pocit, ze kredity sa uznavaju len tri roky. Takze neviem, ci ti to vyjde :(

Msaska

na studijnom som bola.. poradili asi tak ze po vyluceni pride papier o vyluceni a to vsetko..
a o moznosti uznania kreditov som sa musela priamo opytat.. a az potom ze podat prihlasku az buduci rok kedze teraz sa to nestihlo .. a mozu sa uznat kredity...
a nic viac proste nezaujem, hroza..
tak preto viac pytam tu nez tam kde nechcu pomoct

zewa

osobne nemam, ale spoluziacke maloco uznali a zvacsa musela vsetko robit este raz. Zalezi asi od prodekana, veduceho katedry a aj samotnych vyucujucich. Takze treba ist na studijne sa poradit.