Znovu potracam..

Príspevok v téme: Znovu potracam..
LULU32

Viem, ze cez net mi nikto nepomoze, ale aspon to dam zo seba von.
Zistila som ze som opat tehu, aj ked som sa najprv bala koli okolnostian, nakoniec sa predsa na babo tesim.
A znovu zly sen, spinenie, postupne krvave stopy, duphaston, nic nepomaha, uz len cakat par dni na ultrazvuk.,,,,
Neviem, preco to osud tak zariadi, kto tuzi po dietati nedocka sa.....

Jefitto

Pem, asi si si nevšimol, ale súdim toho, kto urobí vraždu kvôli tomu, že mať dieťa mu nevyhovuje... však dobre, nemusí chcieť mať dieťa, ale potom nech nesúloži... alebo dnešná doba je už taká, že človek si nevie predstaviť život bez kopulácie? Mám 19 rokov a som panic. A nehanbím sa za to... prvykrát budem súložiť v manželstve. Nechápem, ako niekto môže zabiť dieťa, svoju vlastnu krv kvôli kariere napriklad.

RNG má pravdu, lieky nie su dobre. Vyskúšaj tu alchemilku

RNG

Duphaston=didrogesteron je umela nahrazka progesteronu pre telo. Ak potrebujes porgesteron proti potratu, odporucam radsej prirodne zdroje, ako yam a progesteronovy krem, co si natieras na vnutornu stranu stehien.
Umeliny maju privela postrannych ucinkov a nakoniec to je nie pre telo latka prirodzena. V UK ju uz zakazali
en.wikipedia.org

alenka_maxova

ach....a na nemenovanej stranke je pribeh o 3 zenach, ktore dokopy absolvovali 24 dobrovolnych potratov.....vsetko je naopak..

pem

JEFITTO
NIEKLEDY ZASNEM, AKI VEDIA BYT LUDIA NECHUTNI A SPROSTI..ako moze clovek sudit niekoho, v koho kozi sa neocitol???Opakovane samovolne potraty su asi hrozna vec, ale je vela ludi, ktori s tym vedia poradit a pomoct...nevahaj a hladaj..hlavne bebud ako moja svagrina, ktora absolvovala niekolko umelych oplodneni, ale popri nich fajcila a pila....to je tiez pre Jefittta

ddana

Cítim s Tebou, moja mama na mňa čakala 13 rokov a to bolo ešte v 70. tych rokoch minulého storočia. Nezúfaj. Toto vyšetrenie nepatrí medzi bežné vyšetrenia, je pomerne drahé a musí byť doporučené - buď z genetických dôvodov, alebo to doporučí gynekológ.

LULU32

zatial ma na extra vysetrenie neposlali, lebo ako rizikova sa berie zena co potratila 3x, ale toto mi pride velmi necitlive pre zenu.
Ale akokolvek dopadne toto druhe tehu,dufam, ze mi nikto neodmietne spravit vysetrenia krvi.
Zacinam viacej krvacat, tasku do nemocnice mam zbalenu, ale mam strach tam ist, bud tam budem len lezat par dni a potom mi spravia kyret alebo ma poslu domov zatial cakat. Velmi ma boli v krizoch. Neviem, ako to zvladnem, a placem pre babetka co nedostali sancu narodenia.:(

ddana

Lulu a bola si na hematologickom vyšetrení? Príčinou častých potratov môže byť trombofília - dedičné ochorenie krvi s jej náchylnosťou k zvýšenému zrážaniu.

Jefitto

Veru a ten kto ho môže mať, tak ide na interupciu... zavraždiť svoje vlastne dieťa, čo je to za ukrutnosť? Za to by mali dávať do basy a nie za týranie psičkov a mačičiek... :-/

Predpokladam, že máš nejakú diagnózu. Proti potratu veľmi priaznivo (stáročiami odskúšané) pôsobí čaj z alchemilky žltozelenej. Dá sa dostať v lekárni v sušenom stave, ale lepšie si ju je nazbierať