Chcem si kupit citacku knih

Príspevok v téme: Chcem si kupit citacku knih
e-citacka

Ahojte,
chcela by som si kupit elektronicku citacku knih, ale velmi takymto veciam nerozumiem, tak ak by mi niekto poradil budem velmi vdacna :)
nerobi mi problem objednat si ju aj zo zahranicnych stranok a cenovo tak do 200€.
este raz dakujem :)
alebo bude lepsi tablet alebo nieco take? to ma viac funkcii, nie?

majulinka

tak ja som si len nedavno kupila, mam amazon kindle 4. je to cisto len na citanie knih ale ja som spokojna.kedze je to od amazonu, knihy do nej si mozes kupovat od nich, ale ja som este ani jednu nekupila a ani neplanujem, lebo vacsinou mam v tom kindli len knizky v anglictine a tie si viem v pdf bezproblemov stiahnut zadarmo na nete z roznych stranok. slovenske nemam, ale co som pocula, tak tie je tazko zohnat len tak free,takze ak planujes knihy v slovencine tak tie si zrejme musis vacsinou kupovat, ale tak neviem ako to je, lebo ja slovenske fakt nestahujem. inac, v tom kindli si mozes vybrat velkost pisma, hoci su tam len tri typy pisma ale mozes si v nej aj pociarkovat alebo pisat poznamky, a co sa mi paci je vahou velmi lahka. akoze tak na pohlad je to velmi jednoducha vec, takze nema nejak svetoborne funkcie, ale tak na citanie to hlavne je fajn a zobrazuje len v ciernobielej ale tak ja som spokojna, ta moja stala okolo 110 eur, a myslim ze ju kupis aj na slovenskych strankach, ja ju mam cez alza.sk.