Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

janka

ja mam teraz vsi ale uz nemam vsi len hnidy lebo pouzila som francuzsky sampon a vsetko zmizlo ale hnidy mi musi nekto vyberat tiez ma to velmi trapi a je to do placu tak mala vsi aj moa sestra asi sa nabrala.....fuuuj neznasamvsy a hnidy

mayka

ja mam vsi uz mesiac a uz neviem ako sa ich mam zbavit...aj hnid mam strasne vela... co mam robit? poradte mi.. ostrihat sa nechcem a mam dlhe vlasy ani prefarbit si ich nexcem.. co mam robit??? ja ich chcem mat do konca prazdnin prec.. pomozte mi....

daine

hnidy odstrnite pomocou zehlicky na vlasy ta ich spali a vsi sa zbavite pomocou octoveho zabalu ked vlasy zabalite do igelitu potom co vlasy pomocite v neriedenom octe ale musite namocit aj kozu hlavy a na hodku to nechajte zabalene ja som sa ich behom dvoch dni

petra002

uz ma ide porazit.....asi pred troma tyzdnami som zistila, ze mam vsi. skoro ma porazilo.skusala som sampony a aj som si zafarbila vlasy ale nic nepomohlo...nemate nejaky zaruceny sposob ako ich zlikvidovat? A hlavne ako mam odstranit hnidy?prosim...som uz zufala

xx2

noo ja mam wsi uz asi mesiac a newiem sa ich zbawit pomoze mi prosim was ja som si kupila ten sampon paradosine ci co ale to wobec nepomaha pozte mi prosimm

micci

skuste sampon PARASIDOSE dostat ho v beznej lekarni a zaberá aj proti hnidam.Mne zabral na prvy krat a ma aj preventivnu funkciu.

ZuzanaKK

NO tak mna svrbi hlava strašne tri mesiace ,ale neviem či mam vši alebo je to zo zleho šampona....dnes som si akurat umyla vlasy s inym šamponom a uvidim či to pomože....ale strašne sa bojim že su to vši...mame som to povedala tiež ale ona tvrdi že použivam zly šampon...vlasy mi už prehladala a nič nenašla ale ja stale ešte bojim...ak možete tak pomožte..:((

bubka

joooj.....mam vsi a babca mi necela cerit si myslela ze su to lupiny co mam robit strasne ma to svrbiii.....cesem sa tym hrebenom co sa vola vsivam a stale ich tam mam viac a viac....:(