Schudnut do mesiaca

germi

diky moc foxy! a inak-tie kila nesu az tak dlho na mne, ete pred mesiacom a cosi som mala 62, ale potom som si pohubila metabolizmus hladovkami-no proste jojo efekt jak prasa :((( zositok si vediem, cvicim 2x denne-rano a k veceru, pijem hroooozne vela :) ale ete jedna vec-mohla by si mi pls napisat, co asi by som mohla papat? bo v tomto mam zmatok... hlavne volake tipy na veelmi rychle obedy, bo nemam cas si ich robit-ete chodim do skoly... diky moc!!

foxy

germi, mne na zaciatok pomohol dennik, kde som si pisala presne co jem a snazila som sa naucit jest pravidelne.na kazdy den som si pripravila 2 kocky cokolady,aby som nemala pocit ze si nieco odopieram,kt.som zjedla doobedu.ale ine sladkosti boli pre mna tabu.a zvysila som frekvenciu cvicenia,no a vela pila,ale s tym som nemala problemy ani predtym.vazila sa a merala som si pas a boky len pondelok a piatok.a lahsie sa chudne,ak su tie kila na Tebe "usadene" len kratku dobu a mas silnu motivaciu:-)drzim palce,verim, ze to dokazes...

germi

foxy,
bola by som neskonale vdacna, ak by si mi pomoct mohla!!!! takze, neska som sa vazila a zistila som ze mam 67,1kg!!! :((( skoro ma porazilo... chcela by som sa dostať do jula aspon na 60...ale vobec nevim ako na to... budem vdacna za aku kolvek radu.. neskor by som sa stela zastavit na takej 57, ak to bude mozne...

foxy

germi, a kolko by si chcela schudnut? ja som mala pri rovnakej vyske pred rokom tu istu vahu,teraz mam 55-56kg,mozno by som ti vedela poradit....do mesiaca je idealne tak 4-5 kg

nikoleta045

Tak podla mna je naozaj najlepsia 90-dnova dieta,som pri 23 dni a schudla som uz 4 Kg,co je naozaj vyborne,cvicim parkrat do tyzdna a myslim,ze si budem musiet obnovit cely satnik,a to poriadne,uz teraz su mi vsetky sukne velke :D ako vrecia

bacuľka

ahojte...mohol by mi niekto poradiť, ako schudnúť...mám 18 rokov...a najviac ma trápia lýtka, lebo ich mám veľké..a nemôžem ani nosiť sukne....

germi

baby, plati pre kazdeho, ze ak sa snazi, tak za tyzden 1-2 kg moze mat dole? neni to nahodou tak, ze cim menej vazis, tym pomalsie to ide???bo mam 176cm a cca 64-65 kg... neviete kolko do mesiaca mozem schudnut tak, ze sa zdravo a vyvazene stravujem a ziadne blbe diety nedrzim?

nenulienka

chcela by som najneskor schudnut do 28.maja!Kto vie nech mi prosim vas napise ako sa mam stravovat alebo ako mam cvicit lebo by som chcela schudnut na bruchu

moniqa87

suvada, no tak nehovorim konkretne o sebe, ale niektori maju strasne slabu vydrz ak chcu nieco dosiahnut... proste nemaju dost silnu volu... vtedy sa radi jednoducho, ale ked nevydrzia je to aj tak len na jedno...

suvada

ajajajajaj tak behom nespalis tuk zo zadku. spaluje sa z celeho tela rovnako nech robis co chces. strava strava strava.... inak to nepojde za to ti rucim